Вам потрібно купити підлогу??? Не поспішайте, щоб не залишитись обманутим!!!

Рівненський сайт "ВСЕ" продовжує серію публікацій про ремонт. У рамках цього проекту, експерти дають корисні рекомендації та поради, аби ремонт у Вашій оселі не перетворився у справжній кошмар. У жодному магазині Вам не розкажуть про неякісний товар, а також  на що варто зважати, щоб не потрапити у халепу. Ми прагнемо, щоб наш дім був затишним і комфортним, але часто не знаємо, як його таким зробити. Підлога – основа квартири чи будинку. Якщо шпалери, двері чи вікна можна змінювати відносно часто, то підлога кладеться один раз на кілька десятків років. Директор рівненського магазину "Моя підлога" Віктор Богайчук знає, як зробити так, щоб вона мала гарний вигляд та була якісною.  

 

Як зорієнтуватися у ціні на підлогові покриття і не бути обманутим? На що варто зважати при виборі підлоги, щойно зайшовши у магазин? Як вберегти свій дім від помилок і халатності майстра? На ці та інші запитання відповідь знає Віктор Богайчук, фахівець із багаторічним стажем.

Ціна на підлогу: як не переплатити?

Зараз в Україні доволі нестабільна ситуація з курсом гривні. Якщо Ви наважилася робити ремонт у такий час, коли долар коштує дорожче, не варто одразу купувати будівельні матеріали, у тому числі і підлогу. Щоб зекономити кошти, потрібно дочекатися, коли курс гривні дещо стабілізується.

- Коли ціна на долар сягнула 30 гривень, люди одразу почали купувати ламінат, який коштував значно дорожче. Не можу пояснити, із чим це пов’язано. Зараз його ціна на 100 гривень нижча. Потрібно розуміти, що сьогодні в країні криза, тож не потрібно одразу купувати будматеріали, - розповідає Віктор. – Також поцікавтеся, чому цей вид підлоги коштує дорожче. Продавець має дати змістовну відповідь на це запитання. Якщо не може пояснити, це означає, що або ціна завищена через бренд, або просто треба продати. У тому випадку, коли продавець дає об’єктивні технічні характеристики, такі як зносостійкість, дизайн, якісніший матеріал, тоді ціна може бути виправданою. Наприклад, якщо ламінат чи паркетна дошка має рідкісний колір, то він завжди коштує дорожче.

Купуйте підлогу у спеціалізованих магазинах

У чеку обов’язково повинна бути печатка підприємства і підпис продавця, а також число придбання.

Віктор Богайчук розповідає, що не варто надавати перевагу великим супермаркетам будівельних матеріалів. Адже там працюють різні схеми маркетингу та пастки, у які потрапляють люди, які не часто обирають цей сегмент товару.

- Бувають випадки, що у великих супермаркетах  продають  ламінат, який є менш якісний. Це можна легко перевірити: перевіряйте нижню частину ламінату - там є компенсуючий шар плівки, який відповідає за захист плити від вологи та деформацій, плита не повинна просвічуватись, має бути однорідний цільний колір. Якщо нижній шар прозорий, то краще не розглядати такий ламінат  . Підприємство з виготовлення підлоги може зекономити на матеріалах, щоб продати за нижчою ціною великим супермаркетам. Довести це дуже складно, тому що, як правило, магазин не несе відповідальності за це. Якщо Ви купили підлогу, то спробуйте повернути її і довести, що вона неякісна. Це практично неможливо завдяки адміністративній системі самого супермаркету і маркетингу. Крім того, продавці великих супермаркетів, менеджери з роботи з клієнтами не зацікавлені у тому, щоб продати якісний товар. Часто бувають ситуації, коли продавець отримує відсоток від продажу певної категорії неякісного товару, який потрібно реалізувати.

Щоб уникнути багатьох проблем, пов’язаних із якістю матеріалу, краще надавати перевагу спеціалізованим магазинах. Якщо виникають проблеми із товаром, це легко вирішити,   тому що спілкуєтесь із двома людьми – продавцем і власником.

Як перевірити майстра на професійність?

Віктор запевняє, 90% якісної підлоги залежить від того, як її поклав майстер.

- Перед тим, як найняти майстра, можна поставити йому кілька запитань . Його відповіді –показник професійності.

Приклади запитань і відповідей:

Що потрібно для того, щоб покласти ламінат? Чи варто використовувати плівку?

Майстер має розповісти про використання пароізоляційної плівки при вкладанні ламінату. А ще детально зорієнтувати, для чого саме вона необхідна.

У чому суть технології вкладання ламінату? Чи потрібно залишати відстань між підлогою та стіною?

Відповідь однозначно повинна бути "так". Цього не знає половина майстрів.

Чи можна класти підлогу одразу після придбання у магазині? І в яку пору року найкраще це робити?

Хороший майстер знає, що перед укладанням ламінат, паркет і паркетна дошка мають просто полежати у приміщенні для того, щоб акліматизуватися. Найкращий час для укладки – це суха погода.

Ціна за роботу майстрів при укладанні ламінату становить 25-35 гривень за квадратний метр.

Паркетна дошка, укладена плаваючим способом на підкладку, – 35-50гривень, на клей – 75-110 гривень за квадратний метр.

Дуже добре, коли магазин співпрацює із хорошими майстрами, які надають гарантію на їх роботу.

- Професійний майстер може швидко виконати роботу. У нас був випадок, коли ми за два дні поклали паркетну дошку у чотирикімнатній квартирі, а господиня доводила, що ми це зробили швидко, тобто неякісно. І ми через це мали великі проблеми. Тому що важко було пояснити, що можемо класти і 5 днів, проте навіщо затягувати час, якщо майстри якісно можуть зробити роботу швидко?

Охайність майстрів свідчить про професіоналізм

Хороший фахівець повинен мати професійні інструменти для укладання підлоги. Не меш важливим є те, яким чином складені інструменти у майстра, адже охайність і дбайливе ставлення до інструментів свідчить про охайність і самої роботи. Також повагою до клієнта є те, що хороший майстер завжди прибере сміття, яке залишилось після укладання підлоги. Однозначно, некваліфіковані майстри залишать після себе багато сміття і вся оселя буде у пилові.

Крім того, хороший майстер завжди визначить, на якому етапі ремонту потрібно класти підлогу. Адже не завжди це варто робити вкінці. Наприклад, коли Ви маєте поставити двері, то підлогу потрібно класти в першу чергу, тому ці нюанси майстер повинен знати.

- Часто у магазинах пропонують акцію -  якщо купуєш підлогове покриття, то укладання безкоштовне. Проте в такому випадку, ціна однозначно є завищеною. Тому що майстер не буде працювати безкоштовно. Це так званий маркетинговий хід, розповів Віктор Богайчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати покриття для підлоги з підігрівом, розповів рівненський фахівець Віктор Богайчук

Щоб Ваш дім був затишнішим, а нерви впорядку: як обрати підлогу для заміського будинку, знає рівненський експерт Віктор Богайчук

Поради рівненського фахівця, як обрати підлогу, по якій захочеться танцювати босоніж

У салоні-магазині "Моя підлога" Ви знайдете:

 • паркет;
 • паркетну дошку;
 • ламінат;
 • вінілові підлоги;
 • майстрів із укладання;
 • плінтуси;
 • ґрунтовки;
 • підкладки;
 • лаки та клеї;
 • засоби для чищення підлоги;
 • послугу доставки.

У магазині діють вигідні акції та знижки.

Адреса: м. Рівне, вул. Дубенська, 46.

Контактні номери телефонів: (096) 814-84-29, (068) 624-26-94.

Електронна адреса: parket.plus@list.ru.

на правах реклами