Квадратні метри щастя

Ви давно мрієте придбати нове житло, але не знаєте, як це вигідно зробити? Часто спроби самостійно вирішити питання із нерухомістю закінчуються безрезультатно, а часом навіть можна серйозно «прогоріти». Для того, щоб прагнення стати власником квартири чи будинку не перетворились на суцільне пекло – довіртесь професійному ріелтору. Нині їхні послуги стають все більш різноманітними та корисними. Наприклад, у Рівному вже розробляють сайт, на якому можна буде «пройтися» по вашому потенційному житлу у 3D-форматі.

 

Щоб Ваш бізнес був успішним, варто почати робите те, чого ніхто до Вас ще не робив, - у цьому переконаний рівненський ріелтор Ігор Гойда. Саме тому він розробив унікальний віджет, мапу-нерухомості, аналогів якій немає в Україні. А все для того, щоб полегшити життя тим, хто купує і продає нерухомість. І це лише перший крок на шляху до створення сприятливого середовища для ведення ріелторського бізнесу. Рівненський ріелтор Ігор Гойда готовий поділитися із читачами сайту "ВСЕ" всіма тонкощами ріелторської справи:

 

 

Українські реалії свідчать про те, що люди не вірять у професію ріелтора. Більше того, вважають що продати чи купити житло легко.

На жаль, люди не розуміють що роблять ріелтори і за що їм варто платити гроші. Чи то через те, що наша держава довгий час перебуває у постсоціалістичному стані, чи то через менталітет людей. Тут складно дати відповідь.

Проте у розвинений країнах ріелтор – це відповідальна людина, яка має певний багаж знань і достойно представляє інтереси людини на ринку нерухомості. Візьмемо до прикладу США. Розумію, що заморська країна не найкращий приклад для наслідування, хоча б через те, що люди мають зовсім іншу культуру. Але все ж таки.

У Америці ріелтор – досить відкрита людина. Її завжди можна знайти, перевірити всі дані і бути впевненим – цьому ріелтору можна довірити своє житло. Крім того у законодавстві чітко прописані його права та обов’язки та регулює відносини між клієнтом та ріелтором. Цього не вистачає і в Україні.

Сьогодні у нашому місті є кілька сотень агентств нерухомості. Деякі відкриваються, а через кілька місяців змушені "згортати бізнес". Варто пам’ятати, що успіх так просто не приходить. Потрібно прочитати пару сотень книжок,  поїздити по тренінгам та вкласти гроші. І лише після цього матимете результат.

Крім того, у справу потрібно вкладати сили, емоції і кошти. Якщо не використовувати бензин для машини і не проводити техогляд, вона не буде їхати. Те ж саме можна сказати і про ріелторську справу.

Я вирішив спростити життя клієнтам і створив мапу нерухомості. Вона дозволяє з легкістю знайти саме те житло, яке потрібно людині, клікнувши кілька разів мишкою. На мапі ми позначили нерухомість, що продається та додали повний опис житла та фото. Але на цьому ми не зупинились – зараз наші дизайнери працюють над сайтом де можна буде навіть подивитися житло у 3-D форматі і буквально "походити" по помешканню. Також клієнт може сам додати нерухомість і завантажити фотографію. Також буде кнопка для покупця, який може залишити свій запит на пошук.

Полегшує пошук чи не так?

Без сумніву, якщо є знання, які втілені у роботу, це оцінює клієнт. Ріелтор продає вирішення проблеми. А це рішення ріелтор знає завдяки навчанню.

Тому ще одним кроком до успіху є відвідування тренінгів. В Україну сьогодні приїздять ріелтори, чий успіх оцінюється у мільйонних статках та величезною кількістю вдалих угод. Вони із задоволенням діляться своїм досвідом і проводять навчання для тисячних аудиторій.

Але варто бути готовим викласти чималу суму на навчання. Лише платна інформація принесе вам користь.

Не менш важливими є і особисті якості ріелтора і його мотивація. Ріелтор повинен володіти такими якостями як чесність, порядність, комунікабельність, високий рівень освіти, вміння служити клієнту.

А також мати три важливі цінності у роботі:

1.задоволений клієнт,

2.задоволений гонораром

3.задоволений собою.

Якщо поставити третє на перше місце – то ні про яку роботу ріелтора не може йти мови.

І наостанок, хотілося б сказати, у людей повинна з'явитися повага до роботи ріелторів. Чудовим шляхом вирішити цю проблему є прийняття закону "Про ріелторську справу", де чітко прописані права та обов’язки ріелторів.

Ще одним кроком є створення "Школи ріелторів" у Рівному, яка б виховувала культуру продажу і покоління успішних людей.

 

Житло – це найдорожчий товар, який існує на ринку. Воно купується 1-2 рази у житті. Тому від нашого вміння вирішити цю проблему клієнта залежить наскільки буде щасливим життя клієнта.

Публікація здійснена у рамках проекту "ВСЕ про нерухомість"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.