Як рівнянин "виховував" персонал одного із кафе

На сайті "ВСЕ" з'явилась нова рубрика "СПОЖИВАЧ", у якій рівняни мають змогу поділитися враженнями та думками щодо закладів обслуговування. Після того, як був опублікований матеріал у якому рівнянин розповів як його відмовились обслуговувати, директор закладу дещо змінив ставлення до клієнтів.

 

Нещодавно обурення рівнянина щодо відмови обслуговувати його у закладі "Dragon Pizza Doner" харчування сколихнула соцмережі. Це викликало багато обговорень. З'явилось і продовження історії. Рівнян завітав у заклад ще раз і був приємно вражений, адже адміністрація закладу відреагувала на обурення і почала себе вести по-іншому:

Ось що пише рівнянин:

Про "Dragon Pizza Doner" - 2частина:

"Сьогодні після роботи (в костюмі клоуна) я сходив в Дракон (вдруге), одразу на барі я зустрів директора та його друзів , яким з ходу представився

- це я та людина, що писав про вас , - на що мені відповіли: Ми бачимо ).

"І одразу без меню запропонували 3 коронних страви на вибір (я замовив усі три). На жаль не пам'ятаю, як вони називались. Мені винесли першу страву а 2 інші я попросив мені загорнути з собою.
Обслужили дуже швидко та привітно, навіть коли мені винесли, щось схоже на суп чи борщ, я мусив бігти на на пиво до друзяк, тому чесно кажучи його не спробував, але це не зі зла (я не хотів цим образити кухаря чи ще кого , просто мусив бігти, не подумайте що це спеціально ). 2 інші страви я взяв і щойно 1:40 нагрів і спробував (те що у фользі) ) на смак позитивно-цікаве , смачне , шматки реального м'яса, а не фаршу.

Після того, як я попросив рахунок, директор відмовився брати з мене гроші (я розумію його, дуже дякую) але мені не комфортно приймати подарунки, він сказав що образиться, якщо я заплачу більше 1 грн, тому 200 грн від імені директора "Дракона" перекидаю на допомогу хворим діткам.

Мої загальні враження - кухня заслуговує вашої уваги, поки самі не спробуєте не зрозумієте

по Дракону все , крапка."

Отож, надсилайте свої скарги та пропозиції щодо покращення рівня обслуговування у закладах Рівного на електронну скриньку vserivne@gmail.com, і ми обов’язково опублікуємо їх. Як бачимо, через розголос  і публічне обговорення, можна вплинути на покращення якості обслуговування.

Варто почати змінюватися із себе, як показує практика, мовчати – не найкращий спосіб вирішити проблему. Відстоюйте свої права у магазинах, кафе, у державних структурах і розповідайте про це нам.

Коментарі

Що получив по пиці - і все гаразд? Всіх так виховувать будемо

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.