У рівненському кафе - надщерблений і брудний посуд. ФОТО

На сайті "ВСЕ" у  рубриці "СПОЖИВАЧ" рівняни мають змогу поділитися враженнями та думками щодо закладів обслуговування. Чи бували випадки, що Вам хамлять у кафе, приносять несвіжу їжу? Тоді не мовчіть про це, а розповідайте всім, і тоді, можливо, заклад покращить свій сервіс.

 

 

 

Нещодавно у соціальній мережі "Вконтакте" рівнянка виклала фото надщербленої склянки, яку їй приніс офіціант. Ось що пише рівнянка:

Відгук Марії про "Жар-піцу":

"Чекаючи подругу, вирішила випити каву і пообідати в кафе "Жар-піца". Замовила каву, воду, салат "Ніжність". Салат не мав ніякого смаку, подача салату дуже проста, хліб був не свіжий і подали його на кавовому блюдці, до того ж посуд був брудний і пошкоджений ,склянка надщербена, коли попросила замінити її, то в мене з подивом запитали: "А це я вам таку склянку принесла?"... Працюю офіціантом також, тому побачене мене здивувало."

Фото замовлення:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнянина не захотіли обслуговувати у кафе

Як рівнянин "виховував" персонал одного із кафе

Головний спеціаліст відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі послуг реклами та нагляду звернень громадян Валентина Філіпович розповіла журналісту сайту "ВСЕ", що надщерблений посуд - порушення законодавства, а також пояснила, що варто робити тому, хто потрапив у схожу ситуацію:

- Згідно з чинним законодавством, реалізація продукції у надщербленому посуді - це порушення з боку суб'єкта господарювання. За це передбачено притягнення до адміністративної відповідальності. Проте зараз діє мораторій на перевірки, і ми не можемо притягнути до відповідальності підприємця. Якщо людина стикається із таким видом порушення, вона може написати у книгу скарг та пропозицій свої претензії та заяву до директора чи власника закладу, можливо, він не знає про наявність таких проблем.

Надсилайте свої скарги та пропозиції щодо покращення рівня обслуговування у закладах Рівного на електронну скриньку vserivne@gmail.com, і ми обов’язково опублікуємо їх.

Варто почати змінюватися із себе, як показує практика, мовчати – не найкращий спосіб вирішити проблему. Відстоюйте свої права у магазинах, кафе, у державних структурах і розповідайте про це нам.

Ключові слова: 

Коментарі

Що тут сказати: який заклад, такий і посуд!

Життя не ідеальне і процес його удосконалення безкінченний. Тобто, як не намагайся, а завтра потрібно жити краще. Підтримую ініціативу автора спільними зусиллями змусити за НАШІ гроші нас поважти. Хоча, виклад матеріалу схожий на боротьбу конкурентів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.