"Софія Стар": рівненський тенісний центр, де тренують чемпіонів

Спортом займаються люди з загартованим характером. Він виховує силу волі, прагнення до перемоги та досягнення цілей. Заняття тенісом здавна вважався спортом королів, проте сьогодні все змінилося. Повправлятися із ракеткою на корті можуть дозволити собі майже всі. Де у Рівному можна навчитися грати у теніс та як виховують чемпіонів, читайте далі.

 

Комфортні тенісні майданчики, привітний персонал, відмінні умови – все це є у готельно-розважальному комплексі "Софія", на базі якого працює тенісний клуб "Софія Стар". Саме це місце стало епіцентром міжнародних змагань, сюди з’їжджаються професійні спортсмени з усіх куточків України і з-за кордону.

Тому можна із впевненістю сказати, що у "Софії Стар" створені ідеальні умови для заняття тенісом.

У розпорядженні спортсменів - 11 відкритих у літній період тенісних кортів, тренажерний зал, настільний теніс, ресторан, сауна та готельні номери.

Часто проходять і дитячі змагання. Юні тенісисти, які з раннього дитинства займаються цим видом спорту, також демонструють неймовірні успіхи та крок за кроком здобувають цінні нагороди.

Потрапивши у "Софію Стар", виникає бажання почати займатися тенісом. Гості готельно-ресторанного комплексу "Софія", ознайомившись із базою клубу та відчувши атмосферу, хочуть долучитися до занять цим спортом.

Вартість однієї години - 50-100 гривень, залежно від часу. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Навчальна програма у тенісній школі побудована таким чином, щоб учні набували усіх навичок та вмінь за відносно короткий проміжок часу.

Відтак, вони мають можливість стати професійними гравцями в теніс та навіть ПЕРШИМИ РАКЕТКАМИ СВІТУ.

Тренер тенісного клубу "Софія Стар" Володимир Момотюк переконує, що тенісом можуть займатися абсолютно всі:

- Цим видом спорту рекомендовано починати займатися 5-6 років. у нас багато випускників клубу, які сьогодні відомі тенісистки і здобувають першість на міжнародних змаганнях. Підростаюче покоління дівчаток і хлопчиків також подають надії на успіх. Я займався багатьма видами спорту і можу сказати, що найбільш профілактичними є теніс і плавання, тому що в них задіяні всі групи мязів. Дорослі можуть навчитися грати у будь-якому віці. Починати займатися ніколи не пізно, - розповів Володими Момотюк.

Серед відомих людей, які полюбляють заняття спортом у "Софії Стар", – директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш разом зі своєю дружиною Юлією Карауш.

- Ми обрали теніс дуже спонтанно. Раніше чоловік займався футболом, а я волейболом, проте у Рівному доволі популярний цей вид спорту, і ми вирішили спробувати. Для мене теніс – це не лише спорт, я від гри отримую задоволення і відпочинок. "Софія Стар" стала для нашої сім'ї другою домівкою. Нашій доньці зараз 2 роки, і ми також плануємо її віддати на секцію з тенісу, адже зараз їй цікаво спостерігати за грою. У тенісному клубі дуже гарний колектив і приємна атмосфера, у нас склались товариські стосунки в клубі. Нещодавно ми спостерігали на міжнародних змаганнях за грою і нам сподобалося.  Теніс дуже цікавий і корисний вид спорту, - розповідає Юлія Карауш.

Андрій Карауш також пояснив, за що любить теніс:

- Раніше я займався футболом, пробував грати в теніс. Проте у місті, де ми жили, не було хорошої бази. А у Рівному дружина почала займатися тенісом і долучила мене. Теніс для мене не лише спорт, який покращує здоров'я, а й моральний відпочинок. Як тільки є вільний час, ми з сім'єю і друзями їздимо у "Софію Стар". Часто влаштовуємо родинні змагання, і хоча наші друзі займаються вже 6 років, а ми лише 2, на тенісному корті не пасемо задніх і часто перемагаємо. У тенісі грають ногами, але все рівно перемагають головою.

 

Отож, теніс – це не просто спорт, варто лише спробувати і це може стати заняттям на все життя.

Більше інформації на сайті тенісного клубу "Софія Стар".

на правах реклами