Якісні та комфортні меблі рівнянам пропонує магазин "ADK"

Кожен із нас прагне, аби у власній оселі було затишно і комфортно. Для цього необхідно облаштувати інтер’єр таким чином, щоб у дім було приємно повертатися після важкого робочого дня. І справа не лише у естетичності, а й у зручності. Одним із найголовніших елементів у помешканні є меблі. Як обрати диван та ліжко? На що варто зважати при їх покупці? Як відрізнити якісний диван від неякісного?

 

Відомо, що меблі, підібрані зі смаком, не тільки приносять візуальну насолоду, а й полегшують життя своєю функціональністю.

Саме тому вже впродовж 10 років дніпропетровська меблева фабрика "ADK" радує споживачів м’якими якісними меблями для дому і створює комфорт для найвибагливіших клієнтів.

Якщо Ви хочете купити диван і ще не знаєте, де це зробити, потрібно, в першу чергу, обрати виробника із гарною репутацією, дізнатися про властивості і наповнення меблів, а не зважати лише на красиву обшивку.

Сьогодні "ADK" – це сучасне цілісно працююче підприємство. У виробництві використовуються лише якісні екологічно чисті матеріали, що мають висновок санітарно-гігієнічної експертизи. Роботи проводяться на кращому німецькому та італійському обладнанні.

Особливістю виробництва диванів та ліжок є використання пінополіуретану високої щільності. Це не дає можливості осідати пилу та накопичуватися різноманітним паразитам. Також матеріал не поглинає вологу, завдяки чому диван не буде мати неприємного запаху. Крім того, він не просідає та не деформується впродовж десятків років. Адже часто люди стикаються із проблемою, що диван ламається або втрачає частину функцій вже через рік.

При виборі дивану варто також зважати на фурнітуру. Залежно від її якості він легко розкладається та не ламається. Меблева фабрика "ADK" при виробництві використовує польсько-німецьку фурнітуру "Stalmot" високої якості. Навіть дитина 6-7 років зможе самостійно розкласти будь-який диван.

- Особливістю цієї фурнітури є те, що використовується якісний метал. Крім того, ці дивани - як конструктори. Їх можна скласти і розкласти при переїзді і з легкістю пронести у будь-які двері, - розповідає директор магазину "ADK" у Рівному Алла Юстицька.

Меблі цієї фірми мають ортопедичний ефект. А він досягається не лише завдяки матеріалу, це комплексне наповнення, яке підтримує форму тіла. Від того, наскільки комфортно ми спимо, залежить самопочуття в цілому. Тому дуже важливо, щоб ліжко або диван були максимально зручними.

Алла Юстицька розкрила секрети, на що варто зважати при виборі дивану. Про це вам не розкажуть у жодному магазині:

  • прийшовши у магазин та обираючи диван, пострибайте на ньому. Якщо ви відчуваєте під собою пружини, тоді його не варто купувати;
  • спробувати розібрати диван. Якщо це важко зробити відразу, то з часом це буде ще складніше;
  • не варто обирати меблі із фанери, адже вона виділяє формальдегіди, що дуже шкодять здоров'ю.

У магазинах "ADK" можна придбати:

  • дивани;
  • ліжка;
  • матраци;
  • шафи;

Адреса магазинів: вул. Грушевського, 42-Б, торговий центр "Інна", контактний номер телефону: 096 002 73 30 (Ігор).

Вул. Курчатова, 9, супермаркет "Фоззі", контактний номер телефону: 097 544 89 67 (Алла).

Більше інформації на сайті: adk.ua

Ключові слова: