Купуй українське: рівненський магазин "W.E" пропонує якісний і стильний одяг для справжніх чоловіків

Люби українське, купуй українське -  бо це твоє! Сьогодні, зважаючи на останні події в нашій державі, як ніколи актуально підтримувати українського виробника. Тим більше, що серед вітчизняних виробників є такі, що справді можуть гідно конкурувати з відомими світовими брендами. Чоловічий одяг торгової марки "W.E" - це якісне пошиття, різномаїття модних фасонів та демократичні ціни. Відтепер рівняни можуть самі переконатися у відмінній якості одягу вітчизняного виробництва, адже 5 вересня в Рівному у ТРЦ "Екватор" відкрився новий фірмовий магазин "W.E", де представлена колекція осінь-зима 2015/16.

Чоловічий одяг "W.E" - це комфортно та зручно

Сучасному діловому чоловіку важливо почуватися комфортно та зручно. Тому дизайнери торгової марки "W.E" створюють демократичний стиль, у якому поєднані класика та casual. Цей одяг відмінно підійде як для ділової зустрічі, так і для прогулянки. Адже особливу увагу дизайнери приділяють саме практичності одягу. При цьому кожен чоловік, який спробує одяг "W.E" почуватиметься стильно та впевнено.

Адже бренд "W.E" несе в собі філософію незалежності та внутрішньої свободи, акцентуючи увагу на особистості, заперечує надмірну примхливість і зовнішній блиск. Його обирають як молоді хлопці, так і дорослі чоловіки. А незабаром з'явиться одяг і для дітей.  Доступні ціни та відмінна якість натуральних тканин Вас приємно здивують.

Широкий асортимент та привабливі ціни - задовільнить побажання навіть найвибагливіших клієнтів

У магазині W.E Ви можете обрати стильні сорочки. Їх вартість 500-600 гривень. Піджак можна придбати в межах 1400-1850 гривень. А чоловіче пальто - від 1250-2400 гривень. Саме тут навіть найвибагливіші чоловіки зможуть обрати щось для себе.

"Хороший одяг відкриває всі двері" - це дивіз нової колекції "W.E" 2015/16. Адже, як відомо, одяг - це візитна картка людини і перше, на що звертають увагу оточуючі. Саме тому, варто подбати про власний стиль. Торгова марка "W.E" допоможе Вам у цьому.

Отож, одяг українського виробника "W.E" - це якісний та стильний чоловічий одяг за доступними цінами. Якщо Ви прагнете слідувати модним тенденціям і не переплачувати - купуйте одяг українського виробництва. Адже він не поступається зарубіжним виробникам, а, часто, навіть набагато кращий. Спробувавши одяг "W.E" ви ще раз у цьому переконаєтеся.

Новий магазин знаходиться за адресою: м. Рівне вул. Макарова, 23. ТРЦ "Екватор"

Номер телефону: 067 360 80 59

Електронна скринька: werivne@gmail.com

Більше інформації на сайті: www.w-e.in.ua

на правах реклами