На скільки ви задоволені своїм життям?

Ви ніколи не замислювались над тим, що в житті всі зміни відбуваються саме в певний момент і з певними людьми? І що коли починає щось не влаштовувати, завжди знайдеться вихід. Або коли настає час особистісного росту – відбувається щось таке, чого ніяк не передбачиш. Або коли щось (чи хтось) нам випадково потрапляє на очі. І в ту мить ми не розуміємо, ЧОМУ  саме це відбулося і чому саме з НАМИ.

Та насправді це все не є таким випадковим. А все тому, що кожна особистість повинна рости і розвиватись. Якщо ми не рухаємось вперед, то залишаємось позаду. Й іноді буває так, що час іде, а людина нічого в житті не змінює. Ні себе, ні своє життя, ні роботу. Вона вже давно доросла до вищого рівня, але боїться щось змінити. Боїться вийти зі своєї зони комфорту. І чим більше вона опирається, чим більше відтягує час прийняття рішення – тим сильнішим буде поштовх, який змусить все-таки рухатись уперед.

Все ж краще робити все вчасно і саме тоді, коли прийшов перший дзвінок про готовність до змін. І найголовніше  - не упустити свій час, побачити підказку долі або просто звернути увагу на те, що відбувається довкола. Можливо саме цей текст і є тим знаком, на який варто звернути і задуматись: а чи все мене влаштовує в роботі? Можливо саме зараз і є той час, коли її  варто змінити? Можливо саме цей крок  і є тим, на який я ніяк не міг наважитись, хоча давно про нього думав…

І якщо Ви – талановитий майстер сфери краси (перукар-стиліст, майстер нігтевої естетики, масажист, косметолог), який не стоїть на місці, а прагне розвитку…  Якщо Ви – людина, яка любить те, чим займається…  Якщо Вас не задовольняють умови, в яких Ви працюєте або Вас не цінують як професіонала… І в решті-решт  - якщо Ви прагнете змін у житті або ж воно саме підказує, що уже пора щось змінити,  Вам просто необхідно взяти до уваги наступне:

Салон краси «Батерфляй»  ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ МАЙСТРІВ  на конкурсній основі.

«Ми пропонуємо Вам приєднатися до нашого колективу професіоналів. Ми шукаємо позитивних людей, які люблять свою роботу і виконують її на високому рівні. Людей, які прагнуть розвиватися, отримувати задоволення від життя та спілкування з людьми.

Якщо Вам притаманний талант, культура мовлення, цілеспрямованість, відповідальність, уміння працювати в колективі, активність, позитивне мислення та прагнення підкреслювати людську красу, -  Ви і є саме тим, хто нам потрібен …»

Нічого в житті не відбувається просто так… Візьміть це до уваги … і зробіть перший крок! 

Запис на співбесіду за тел.: (097)967-45-40, (0362)45-45-40.

Адреса салону: м. Рівне, вул. Буковинська, 3.

на правах реклами

 

Коментарі

Яке тут задоволення,коли по 4 місяці не виплачують зарплату і сміх,і гріх,їсти хочеться не раз удва дні

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.