У скільки обійдеться рівнянам новорічна ялинка?

Напевне, кожен любить прикрашати ялинку. Це повертає нас у дитинство та змушує згадати приємні моменти. Новорічна красуня радуватиме нас упродовж новорічно-різдвяних свят і створить святковий настрій. Журналіст сайту "ВСЕ" дізналась, у скільки обійдеться рівнянам купити ялинку і прикрасити її.

 

Отож, для тих, хто вважає, що природу варто берегти, і надає перевагу штучним деревам, на рівненському ринку є величезний вибір новорічних красунь, які виглядають, наче живі. Ціна штучної ялинки – від 150 до 1650.

Середня ціна живої ялинки становить 150 гривень. Найменше деревце коштує 100 гривень, найбільше – 250 гривень.

Після того, як завершили з вибором ялинки, варто приступити до головного – прикрашання для створення новорічного настрою.

Ціни на іграшки також дуже різноманітні – найменші коштують три гривні, а великі скляні – 40 гривень за штуку. Також можна купити цілий набір іграшок, ціна – від 10 до 100 гривень. Ціни на гірлянди – від 40 до 120 гривень, "дощик" обійдеться – від 3 до 6 гривень за один.

Хоча, можливо, у Вас залишились іграшки з минулих років.

Для створення новорічного настрою можна також придбати бенгальські вогні, які коштують від 12 до 15 гривень, хлопавки (від 6 до 20 гривень) та одягнути новорічні маски чи шапки Діда Мороза, їх ціна коливається від 20 до 100 гривень.

Сьогодні вибір новорічних прикрас настільки великий, що аби вистачило коштів. У супермаркетах Ви знайдете дуже багато красивих аксесуарів, проте за них потрібно буде викласти чималі кошти.

Отож, сайт "ВСЕ" бажає Вам щасливого Нового року!!!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.