Спонсор рівненського "ВЕРЕСу" торгова марка "ЛІМО" 50 років тому виготовила перше морозиво

Наприкінці 2015 року один з найкращих виробників морозива в Україні Львівський холодокомбінат святкує знаковий ювілей. Півстоліття тому на підприємстві було виготовлено перше морозиво. Сьогодні торгова марка «Лімо»  відома в усіх містах України та за її межами. Солодкі ласощі стали улюбленими і для рівнян. А півроку тому ТМ «Лімо» став генеральним спонсором Народного клубу «ВЕРЕС» , завдяки якому розпочалася нова історія відродження рівненської футбольної команди.

 

 

 «Львівський холодокомбінат» – це підприємство з найбільшим в Україні досвідом у виготовленні морозива. Холодні ласощі у Львові почали виготовляти 50 років тому.  За цей час провідні фахівці підприємства вдосконалювали технології виробництва, започаткували нові, ексклюзивні рецепти морозива та радували українців високою якістю продукції.

Усе морозиво виготовляється з натуральної сировини, яка відповідає усім стандартам якості. Саме завдяки цьому торгова марка здобула високі нагороди та всеукраїнське визнання! Підприємство самотужки виготовляє авторські джеми, наповнювачі та шоколад, що є неабияким досягненням.

Сьогодні Львівський холодокомбінат входить у п'ятірку найкращих українських виробників морозива. В асортименті підприємства 150 різновидів продукції.

Безумовно, морозиво – це смак дитинства. Сьогодні у Рівному ласощі «Лімо» люблять і дорослі, і діти. А пісеньку із реклами наспівують навіть малюки, ці прості слова і весела музика стали своєрідним хітом для любителів морозива.

 

Сьогодні «Лімо» - це не лише морозиво, а й надійний Партнер та ідейний натхненник багатьох соціальноважливих проектів. За час свого існування було проведено Дні морозива у різних куточках України, у рідному місті Львові «Лімо» долучився до організації загальноміських свят і неодноразово підтримував дитячі та молодіжні ініціативи.

Торгова марка «Лімо» також є генеральним спонсором футбольного клубу «Карпати». А віднедавна - і Народного клубу «ВЕРЕС». Завдяки спонсорській підтримці та об’єднанню рівнян навколо ідеї відродження футболу у Рівному, за півроку «ВЕРЕС» - у Другій Прем`єр-лізі.

На початку свого шляху "ВЕРЕС" - був лише ідеєю, проте завдяки Спонсорам, ця ідея втілилася у життя. Клуб тепер має власну форму, фаншоп, власний автобус, базу для тренувань та багатотисячну підтримку рівнян! А все тому, що "Лімо" повірив у цю ідею та із радістю підтримав її. 

Голова Правління публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» Олег Манохін розповів, що, коли почув історію Рівненської народної команди «Верес», акціонерів це зацікавило, адже в Україні такого досвіду ще немає.

- Ми завжди підтримуємо  здорове суспільство, нашу молодь, тому такі проекти важливі. Рішення акціонерів було одностайним і ми вирішили підписати договір з ФК «Верес», - зазначив Олег Манохін на прес-конференції, яка відбулася влітку 2015 року.

Рівненський Народний клуб «ВЕРЕС» щиро вітає торгову марку «Лімо» із днем народження першого морозива, яке стало початком цілої історії солодких ласощів в Україні! Рівненьська команда пишається, що «Лімо» підтримує футбольний клуб, не залишився байдужим до відродження футболу у нашому краї.

Бажаємо підприємству розвитку, натхнення та процвітання! Нехай кожен Ваш новий продукт приносить позитивні відгуки українців! 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.