Огляд цін: скільки коштуватиме новорічний стіл для рівнян?

Завтра рівняни зустрічатимуть Новий рік і вже сьогодні господині купують всі необхідні продукти. Журналіст сайту «ВСЕ» дізналася, які ціни на них на ринку та у скільки ж обійдеться рівнянам новорічний стіл. У порівнянні з минулим роком, ціни зросли на 10, а то і на 15 гривень.

 

 

 

М'ясо та риба

Кілограм свинини сьогодні вартує 80-90 гривень. У супермаркетах існують акційні пропозиції, тож можна знайти дещо нижчі ціни.

Кілограм курячого філе вартує 60-70 гривень, риба теж не надто дешева – від 60 до 200 гривень за кілограм. У порівнянні з минулим роком, ціни на м'ясо зросли в середньому на 20 гривень. Проте яке ж свято без м'яса?

Десяток яєць цьогоріч коштує від 22 до 27 гривень, тоді як минулого року вони обходилися у 15 гривень.

Ціна на ковбасу не змінюється, її вартість - від 50 до 150 гривень, а ось ціна на сир зросла – від 70 до 200 гривень.

Фрукти

Мандарини – головний атрибут Нового року. Цьогоріч вони вартують від 25 до 37 гривень, тоді як минулого року вони коштували 18-25 гривень. Банани також дуже подорожчали. Їх ціна – 30-40 гривень, тоді коли минулого року вони вартували 20 гривень за кілограм. Вартість яблук – 12- 17 гривень за кілограм. Хурма коштує 35-40 гривень за кілограм.

Шоколадні цукерки також зросли в ціні, найдешевші коштують 80 гривень за кілограм, проте у великих супермаркетах можна знайти ті ж, тільки за 65 гривень.

Овочі

Овочі на ринку також подорожчали на кілька гривень у порівнянні з минулим роком. Кілограм картоплі коштує 4,5, тоді коли минулого року – 3 гривні. Морква вартує 9 гривень, тоді коли минулого року – 4,5 (вартість зрослі вдвічі). Ціна на шампіньйони  - 30 – 35 гривень (минулоріч їх вартість була 26 гривень).

Алкогольні напої

Щодо алкогольних напоїв, то і тут відбулось подорожчання: за пляшку шампанського тепер треба заплатити як мінімум 55 гривень, вино теж коштує 40 і більше, а любителі горілки мають заплатити щонайменше 50 гривень за пляшку. Отож ціна на алкогольні напої зросла в середньому на 15 гривень.

Чи економитимуть рівняни на продуктах?

- Цьогоріч ціни значно зросли, і це відчутно. Проте все ж готуватимемо заплановані страви, які коштуватимуть дешевше, - розповідає рівнянка Ірина.

Бажаємо Вам, щоб Новий рік Ви зустріли у приємній компанії. Достатку, благополуччя та затишку Вашій родині.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.