Продукцію "Щедрик" тепер можна придбати у рівненських екомагазинах

Сьогодні в Україні набирає обертів європейська культура споживання біо-продукції. Адже українці більше стали надавати перевагу здоровому харчуванню, натуральним та корисним продуктам. Попит формує пропозицію, саме тому помітною стала тенденція відкриття магазинів із концепцією «Еко». Рівненська торгова марка «Щедрик» стала улюбленою для багатьох рівненських родин. Адже основними принципами бренду є виняткова натуральність продукції, збереження найкращих традицій та постійний контроль над якістю.

 

 «Щедрик» - торгова марка з особливою філософією. Вона  дбає про кожного з клієнтів, пропонує широкий асортимент якісної, смачної, а головне - натуральної продукції.  Споживачі можуть придбати її в фірмових точках продажу.  

 «Щедрик» має короткий термін реалізації та щодня здійснюється доставка свіжої продукції у всі точки продажу, аби продукція залишалася №1 для своїх клієнтів та була доступною для кожного.

Нещодавно у Рівному відкрили два біо-магазини, у яких відтепер Ви можете придбати корисну та натуральну продукцію улюбленої торгівельної марки «Щедрик» за доступними цінами. Екомагазин «Домашній», що знаходиться в центрі міста по вул. Майдан Незалежності біля кав’ярні «Прага» та «Фермерська лавка», в новому ТЦ «Млинівський», що на Ювілейному.

Якщо Ви прагнете слідкувати за новинами торгової марки «Щедрик», неодмінно підписуйтеся на сторінки в соціальних мережах - facebook.com/schedrykukraine і instagram.com/tm_schedryk

Тут на Вас чекають розіграші подарунків, корисні рецепти та актуальні новинки від «Щедрика».

Ключові слова: