Як це, жити в “Шоколаді”?!

Немає сумніву, що практично кожен з нас впевнений, що нерухомість завжди була і залишається стабільним джерелом збереження власних коштів. У той час, коли нікого не здивуєш постійними “стрибками” долара, саме квартира — це чи не найкраще капіталовкладення. Водночас, якщо запитати у будь-якого перехожого про те, чи може він дозволити собі придбати квартиру, то далеко не кожен дасть вам на це питання ствердну відповідь.

 

Чому так? На це відповідають самі рівняни, які у соціальних мережах постійно наголошують на тому, що ціна — близько 13-15 тисяч за квадратний метр житла — це щось нереальне. Водночас у Рівному є забудовник, який практично “сколихнув” ринок житла Рівного нечуваними до цього цінами на житло. Менше 9 тисяч за квадратний метр — це та ціна, яку пропонує своїм клієнтам рівненська фірма DBN, яка споруджує у нашому місті житловий комплекс “Шоколад”, що на вулиці Соборна, а до цього зарекомендувала себе на ринку житла інноваційним проектом “Ріверсайд”, що на вулиці Кіквідзе.

Завдяки чому стала можливою така ціна квадратного метра? Відомо, що на ціну за квадратний метр впливають чимало чинників. Найважливіший з них — собівартість будівництва, тобто ті кошти, які безпосередньо були потрібні для спорудження будинку та виконання внутрішніх робіт. Ця сума є практично однаковою серед усіх забудовників, а от кінцева ціна квадратного метра залежить від політики фірми. Саме тому ціна квадратного метра — це результат політики фірми-забудовника: чи хоче він нажитися на своїх клієнтах, чи дає людям справедливу ціну. У “Шоколаді” доводять, що вартість квартир може бути доступною та економічно обґрунтованою. 

“Шоколадний” район

Перше питання, яке постає перед тим, хто збирається купувати квартиру — який житловий комплекс обрати. В цьому випадку чи не найголовніше значення відіграє район міста, де ви плануєте чи мрієте проживати. Звісно, хочеться, щоб і транспортна розв'язка була зручною і щоб у центрі міста, і водночас без надмірного шуму. Саме це і поєднує у собі ЖК “Шоколад”. Розташований будинок на центральній вулиці Рівного – поруч школи №19 та №8, дитсадок № 33, поліклініка №3 та аптеки, продуктовий ринок, великий гарний парк, перукарні та салони краси, кафе, ресторани, церква. А враховуючи той факт, що це практично центр міста, то від будинку зручно добратися у всі куточки міста. Крім того, не можна не наголосити, що жителі “Шоколаду” матимуть ніби свою оазу комфорту та безпеки. Адже забудовники подбали про інфраструктуру внутрішнього двору. Тут будуть ігрові зони, облаштовані місця для відпочинку. А у сквері — дитячий майданчик, торговий центр, зручна стоянка для автомобілів — це все для вашого зручного життя, яке створюють для вас у “Шоколаді”.

Якість за доступною ціною

Обравши район міста та потенційного забудовника, відразу ж виникають думки про те, чи будинок буде зведено вчасно і чи у забудовника немає проблем з документацією. Адже рівняни вже не раз чули про будівельні афери, які неодноразово “прокручували” у місті. “Шоколад” в цьому плані вже довів, що вкладається у всі обіцяні терміни та готовий кожному потенційному покупцю продемонстувати всі документи, які доводять, що будівництво зводиться згідно чинного законодавства. Власники квартир у першій секції “Шоколаду” вже отримують права власності, адже будинок вже здали у експлуатацію. А всього таких будинків збудують шість і все згідно будівельних норм.

Житловий будинок "Шоколад" будують за новітніми технологіями, використовуючи енергозберігаючі матеріали. До 8 поверху включно будівництво відбувається з цегли марки М150 (силікатна), яка є дуже міцною, і дозволяє витримувати дуже велике навантаження. Починаючи ж з 9 поверху використовують марку цегли М100 (керамічна), так як на нижчих поверхах навантаження більше, тому марка цегли відрізняється. Щоб зробити конструкцію будинку ще міцнішою, після четвертого та восьмого поверху влаштовуємо армопояс - це залізобетонний шар, який укладається уздовж зовнішніх стін споруди по всьому периметру, призначений для підвищення опору конструкції від постійних деформирующих навантажень: вітрових навантажень, нерівномірної усадки конструкції, нерівномірного осідання грунту під конструкцією, сезонних і добових температурних перепадів. Також для зручності мешканців у будинку встановлено ліфт OTIS – це високоякісний ліфт світового класу, що характеризується високим рівнем комфорту та безпеки. Застосовування в ліфтах сучасних компонентів з України та Європи забезпечують плавний рух кабіни, скорочення кількості відмов і безшумну роботу ліфта. У цій моделі використовується зносостійкі матеріали, що гарантують надійність і довговічність служби всіх механізмів. 

Помешкання повністю укомплектовані. Автономне опалення з встановленням двухконтурного парапетного газового котла, металопластикові вікна двохкамерний склопакет, з влаштуванням електромережі кабелем з мідними жилами, з підведенням всіх комунікацій, встановлення лічильників на газ, воду та електроенергію, перестінки з керамзитобетонного блоку, що має хорошу тепло та шумоізоляцію – все це вже чекатиме у новій квартирі.Забудовники утеплюють лоджії 10 см мінеральної вати, зашивають їх гіпсокартоном на металевому профілі. А для того, щоб переконатися, що все це не просто слова, а кожен може на власні очі побачити зведення власної квартири, забудовники запрошують усіх бажаючих відвідати дні відкритих дверей.

Побачити все на власні очі

На днях відкритих дверей відбувається презентація житлового комплексу. Фахівці відділу продажу детально розповідають про особливості об'єкта та його технічні рішення. У програмі заходу також проводять екскурсії по об'єкту і всі бажаючі самі зможуть оцінити якість виконаних робіт. Крім того, на всіх бажаючих чекає професійна консультація по варіантах придбання квартир в житловому комплексі, способах оплати, умовах розстрочення платежу та багато іншого.

- Насправді, такого відкритого доступу до інформації не бачив ще ні на одному будівництві. Екскурсія була дуже інформативною, нам дозволяли заглянути у кожен темний куток будівництва. Ніяких зауважень і бути не може. Персонал і робітники дуже привітні, а головне знають свою роботу і роблять її добре. На будівництві витримані всі норми безпеки, що є великим плюсом для забудовника. Ми були у квартирах 1 секції і я з впевністю можу сказати, що кожен охочий зможе знайти квартиру за смаком. І вона не буде відрізнятися за якості від інших. Я сподіваюсь, що у нашому місті з'явиться ще не один "Шоколадний" будинок, - діляться враженнями після екскурсії на будівництво рівнянин Максим.

Також під час спілкування з консультантами з відділу продажів можна обговорити і обрати планування якої буде найбільш комфортним. Окрім того, будь-який вид робіт можна обумовити індивідуально. Забудовник підходить уважно до кожного свого клієнта і пропонує йому різноманітні пакетні послуги. Мова йде про послуги юриста та додаткові ремонтні роботи у квартирі.

“Шоколад” завжди поряд з вами

Додатковим майданчиком комунікацій із «Шоколадом» є соціальні мережі та офіційний сайт будівництва. Завітайте на сайт http://shokolad.rovno.ua/ та дивіться в онлайні будівництво нашого і вашого будинку!

А завдяки соціальним мережам кожен може поставити своє запитання, не залишаючи своєї домівки, і оперативно отримати відповідь від консультантів “Шоколаду”.

Наче шматочки плитки шоколаду, складаються в єдине ціле будинки житлового комплексу “Шоколад”. Забудовники роблять все, щоб разом з ними ви відчули справжній смак життя і знали, як жити, коли все у “Шоколаді”!

Більше інформації за посиланнями: http://shokolad.rovno.ua/ та https://vk.com/chocolatedim

на правах реклами