Соціальна ініціатива ТМ "Лімо", як спосіб комунікації із споживачами. Інтерв'ю

Півстоліття тому на підприємстві Львівський холодокомбінат було виготовлено перше морозиво. Сьогодні торгова марка «Лімо»  відома в усіх містах України та за її межами. Солодкі ласощі стали улюбленими і для рівнян. А півроку тому ТМ «Лімо» став генеральним спонсором Народного клубу «ВЕРЕС» , завдяки якому розпочалася нова історія відродження рівненської футбольної команди. Журналіст сайту "ВСЕ" поспілкувався з маркетологом підприємства Оксаною Яремко. Про те, які ще готує сюрпризи "Лімо", про соціальні ініціативи та завдяки чому підприємство виготовляє морозиво, що стало одним з кращих в Україні.

 «Львівський холодокомбінат» – це підприємство з найбільшим в Україні досвідом у виготовленні морозива. Холодні ласощі у Львові почали виготовляти 50 років тому.  За цей час провідні фахівці підприємства вдосконалювали технології виробництва, започаткували нові, ексклюзивні рецепти морозива та радували українців високою якістю продукції.

 

- Що очікувати від компанії Лімо у 2016 році?Які новинки готує компанія для споживачів?

- Ми і надалі працюємо над розширенням асортименту, новими смаками улюбленого морозива, новим фасуванням окремих видів морозива, а також покращеним, сучасним виглядом упаковок морозива. Зокрема, зараз активно займаємося підготовкою до запуску новинок у літньому асортименті морозива. Зокрема, хочемо здивувати своїх наймолодших споживачів морозива та споживачів, яким полюбилася лінійка морозива «Пломбір 1965». Різноманітні смаки та кольорові яскраві упаковки приємно здивують наших споживачів.

- Що мотивує Вашу кампанію долучатися до соціальних ініціатив?

- Соціальні проекти – це невід’ємна частина розвитку як нашого міста, так і суспільства загалом. Подібні заходи збагачують культурний та  інтелектуальний рівень населення, прививають нам та наступним поколінням правильні моральні принципи, розширюють світогляд. А хороша підтримка і організація заходу дозволить якісно та з користю провести дозвілля. Ми не розглядаємо участь в соціальних проектах виключно, як маркетинговий хід. Ми, як соціально відповідальна компанія з багаторічним досвідом, стараємося не пропустити жодного моменту, щоб внести свою частку в покращення  культурного рівня наших споживачів, привити такі якості, як доброта, розуміння повага та любов..

- Чим Вам імпонує ВЕРЕС, адже Ваша компанія стала першим спонсором команди?

- Ми орієнтуємося на спорт та молодь, як наше майбутнє. Тому вважаємо своїм обов’язком долучитися до розвитку спорту серед молоді. Ми вже декілька років працюємо з ФК «Карпати» і зрозуміли, що футбол – це своєрідний спортивний культ з мільйонними фанатами. Тому ми вирішили і надалі рухатися в цьому напрямку і  підтримали молоду футбольну команду "Верес". Адже всі великі досягнення починалися з маленьких перемог. Віримо в успіх клубу та в плідну співпрацю з ним.

- Завдяки чому вдалося досягнути лідируючих позицій Вашого підприємства? Які принципи роботи компанії?

- Наша компанія вже понад 50 років випускає натуральне та якісне морозиво і наші попередники створили міцний плацдарм та встановили високі стандарти якості, тому нашим обов’язком є лише розвиток і вдосконалення. Ми опираємося на досвід та на сучасні тенденції ринку. Вивчаємо смаки споживачів, слідкуємо за новинками на світовому ринку. Тому знаючи, що саме хоче наш споживач та взявши за основу класичну багаторічну рецептуру морозива, створюємо якісний сучасний продукт, який би задовольняв найвибагливіші смаки.

- Сьогодні "Лімо" у всіх на слуху, в цьому є неабияка заслуга маркетологів Вашої компанії, що найважливіше у Вашій роботі, можливо, відкриєте секрет завдяки чому вдалося досягти такого результату?

- На те вони і секрети, щоб залишатися в таємниці. Якщо чесно, то звичайно, що хороший , якісний продукт (морозиво), реклама та активна комунікація з споживачем  робить компанію популярною та впізнаваною.  Залучаємо різноманітні рекламні ресурси: телебачення, радіо, зовнішня реклама, залучаємо відомих зірок до наших рекламних кампаній. Беремо участь в різноманітних соціальних та спонсорських програмах. Активно ведемо наші соціальні мережі, адже тут ми можемо напряму комунікувати з нашими шанувальниками та вивчати їхні вподобання. Звичайно, велика заслуга і відділу логістики, яка робить все можливе, щоб морозиво "Лімо" могли смакувати в різноманітних куточках України  та світу. Але, найголовніше – це якісний та конкурентоздатний продукт, який би відповідав всім вимогам наших споживачів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.