Тепла оселя та економія газу: на що варто звертати увагу?

Що важливо при виборі нового житла? Очевидно, комфорт та можливість економити на комунальних послугах. Утеплення фасадів, пластикові вікна – усе має велике значення. Як і опалювальна техніка. Через недосконалість системи централізованого опалення будівельники, які зводять нові житлові комплекси, передбачають у квартирах індивідуальні котли для опалення. Саме на їхню якість,безпечність, економічність та довговічність треба звертати особливу увагу.

Насамперед, фахівці радять звертати увагу на виробника, а отже – й якість опалювального приладу. Наприклад, китайські виробники є дешевшими, але й похвалитись довговічністю роботи свого обладнаннявони не можуть. Зокрема, за словами головного інженера компанії «Реноме-Євробуд» Андрія Моніча, такі котли можуть надійно працювати лише 7-8 років. Водночас, наприклад, котли від визнаних німецьких виробників дають гарантію близько 30 років. І гарантовано забезпечують відповідність показникам, про які йдеться у технічних характеристиках. Це означає, що якщо у технічних характеристиках декларується товщина стінки у, наприклад, 0,5 міліметра, це означає, що так воно і є.

- Німецькі інженери бездоганно роблять не тільки автомобілі! Виробництво, наприклад,  торгової марки «Vaillant» відомо завдяки своїй унікальній системі контролю на кожному етапі збірки. Під час виробництва, замість конвеєра, за основу взято принцип «onepieceflow» - кожна одиниця устаткування збирається від початку до кінця одним майстром, який несе персональну відповідальність за якість збірки. 100% вироблених котлів проходять перевірку на випробувальних стендах. Тільки ті апарати, які успішно пройшли перевірку, відвантажуються на склад, при цьому, деяка кількість котлів шляхом випадкової вибірки піддаються повторному тестуванню. Таким чиномдосягається безпрецедентно високий рівень якості продукції, - наголошує Андрій Моніч.

Також важливою складовою є безпека роботи приладу. У цьому аспекті німці не зраджують собі. Котли обладнані багатоступеневою інтелектуальною системою захисту та діагностики несправностей, що виводяться на дисплей керування. Разом з тим, техніка від ТМ «Vaillant» має закриту камеру згорання – усі похідні речовини від згорання газу, виводяться через централізовану газохідну систему. Ці котли нині використовують при зведенні унікального житлового комплексу «Спектрум». Саме тому Ви не побачите, як в деяких інших будинках, трубки, що виведені на фасад. А також відходи, які сходяться в один димар, до того ж, назовні над покрівлею.

Окрема розмова – споживання газу. Проблемою багатьох виробників опалювальної техніки є те, що декларування і реальне споживання газу, фактично, є різними. Наприклад, якщо виробники гарантують, що для 1000 гігакалорій потрібно 100 «кубів» газу, то реальне споживання буде складати 200 кубометрів. Водночас, і у цьому випадку, як показує досвід, вигідніше для споживача працюють саме німецькі котли, що забезпечують точний і правдивий розрахунок.

- Треба розуміти, що економія газу залежить не лише від котла – в тому числі, від теплоізоляції будівлі, - запевняють у «Реноме-Євробуд». - У житловому комплексі «Спектрум» ми застосовуємо цілий комплекс заходів для забезпечення максимальної енергоефективності. Зокрема, встановлюємо двокамерний енергозберігаючий склопакет, п’ятикамерний віконний профіль, дотримуємось усіх технічних характеристик щодо норм опору-теплопередачі, усі точки втрати тепла  заізольовані. Тобто втрати тепла через зовнішній контур – близькі до нуля. І вже для закритого від холоду простору необхідний потужний генератор  тепла. У цьому випадку  найкращим варіантом є  німецькі котли «Vaillant» п’ятого покоління, які ми успішно використовуємо у будівництві.

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.