Як рівнянам підвищити свою креативність?

Сьогодні важливо бути креативним в усіх сферах діяльності. Щоб продати будь-який продукт важливо продумати маркетингову стратегію і тоді як результат – можна збільшити свої прибутки і зацікавити клієнтів. Проте бувають періоди, коли не можна придумати нічого нового. Причин можуе бути багато : власні проблеми, погана погода, чи ще щось. У цій статті спробуємо проаналізувати яким чином можна підвищити свою креативність і підвищити ефективність на роботі.

 

Немає професії, яку б можна назвати найкреативнішою. Хибна думка, що найкреативнішими людьми є художники, дизайнери, режисери. Креативність має бути присутня і у менеджерів. І у продавців, і у директора підприємства.

Знайдіть насолоду в самотності

Враховуючи те що наші смартфони постійно з нами, ми рідко буваємо наодинці із самим собою. Коли ми залишаємося вдома, щоб відпоичти від роботи, друзів, з нами завжди залишаються наші смартфони. Так, це не живе спілкування, але у  все одно залишається можливість зателефонувати кому-небудь або хтось може зателефонувати вам. До того ж існують різноманітні меседжери та сповіщення.

Для того щоб покращити свою креативність, знайдіть час побути наодинці з собою. Ми настільки пов’язані з технологіями, що ніколи не можемо знайти час для цього. Багато людей просто бояться залишатися самі . Причина проста: коли ми на самоті, збільшується ймовірність того що в нашу голову проникнуть погані думки. Завдячуючи постійному спілкуванню ми можемо ігнорувати ці негативні емоції і жити просто цим моментом. Але частіше за все муза відвідує нас саме в моменти самотності.

Коли ви залишаєтеся на самоті з самим собою, починаєте задавати собі питання про які ніколи не думали. І вам доводиться  копирсатися в собі та роздумувати, щоб відповісти на них. Тим самим ви вирішуєте проблеми які ніколи не вирішували.

Не дозволяйте сумнівам перемогти вас

Дехто стверджує, що необхідно спробувати якомога більше всього, для того щоб прожити  життя на повну. Але ці слова можна трактувати по різному, і вони можуть підштовхнути людей до  необдуманих вчинків. Сфокусуйтесь на тому, чому ви не наважуєтесь що не будь зробити.

Іcнує багато причин, із-за яких ви не робите тих чи інших справ але рішучість не повинна бути в їх числі. Наступного разу коли відмовитесь від побачення наосліп або тижня безкоштовного спортзалу, задайте собі питання ,чому ви так робите. Якщо причин заключається в тому, що вас турбує думка інших людей, значить ви повинні перебороти самих себе. В іншому разі ви ніколи не отримаєте задоволення від життя.

Саме завдяки цим переживанням ви зможете покращити своє креативне мислення. Кидаючи собі виклик ви практикуєте вирішення задач , які ви ніколи не вирішували. Найрозумніші світила науки всіх часів були впевнені в тому, що вони  змінюють світ. Щоб змінити ситуацію, ви повинні бути готові робити те, на що інші не наважуються.

Максимізуйте досвід

Потік – це почуття та емоції , які ви відчуваєте, коли робите те, що дійсно любите. Це те саме відчуття що виникає  у програміста який сидить за комп’ютером впродовж 15 годин створюючи код. Він насолоджується кожною секундою. Письменник відчуває це, коли зачиняється в своїй кімнаті і пише романи. Музиканти – коли грають, лікарі – коли лікують. Кожен з нас переживав такі емоції. І саме тоді коли займався тим, що подобається робити.

Безумовно такі знання можуть підвищити вашу креативність. але є й речі які можуть її погіршити. Наглядний приклад – телебачення. Нам абсолютно не потрібно використовувати творче мислення коли ми дивимось чергове шоу або телесеріал. Актори, сюжетна лінія і розв’язка – все це лежить перед нами. Нам залишається лише переварити це. Щоб це попередити, нам необхідно бути не глядачем а учасником. Досить читати про чутки в журналах – почніть писати власні історії. Не витрачай марно ваш дорогоцінний розум.

за матеріалами інтернет-видань

Коментарі

креатив також можно передавати стилем свого одягу чи прінтом. Наприклад на http://futboman.com.ua/category/swag-3411513/ можно підібрати одяг на будь-який смак чи мождиво захоплення!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.