Український гурт «Гайдамаки» та співачка Тоня Матвієнко презентували новий відео кліп на

16 січня, 13:18

Вчені кажуть, що сміх продовжує життя. А переживання і стрес – навпаки його вкорочують. Тому варто сміятись над проблемами і негараздами та спокійно ставитись, якщо хтось жартує над вами.

14 Грудня, 14:57

Талановита ведуча та журналіст Нового каналу, а в минулому журналістка рівненського теле

05 січня, 08:56

Вже новорічні свята майже на порозі. Буде святковий стіл, шампанське і бій годинника на дзвіниці Михайлівського собору. А потім телевізор і новорічне шоу на телеканалі секретаря Рівнеради.

10 Грудня, 11:23

У Рівному пройшов VIII обласний рейтинг журналістської популярності «Журналістська перем

27 Грудня, 19:32

Кажуть – сміх додає життя. Схоже українці по максимуму використовують цю можливість, оскільки всі інші можливості більшості громадян просто недоступні. Днями у спільноті Рівненщина політична у соціальній мережі Фейсбук опублікували чергову порцію демотиваторів. З огляду на їхню кількість, принаймні рівняни, вирішили добряче продовжити собі земне існування.

26 Грудня, 12:28

Сайт «ВСЕ» вирішив допомогти найкращим чоловікам нашого міста та запропонувати незаміжнім пані рейтинг холостяків. У своїх деклараціях, усі чиновники повинні були вказати не тільки дружин, а і тих, з ким ведуть спільне господарство. У нашому рейтингу чисті, як джерельна вода, самотні холостяки.

24 Листопада, 17:06

Сторінки

. .
.