Надсилай фото – вигравай шопінг у "MANGO" !

Ти молода та вродлива? Чудово орієнтуєшся у останніх тенденціях моди та маєш власний неповторний стиль? Вмієш вдало поєднувати аксесуари?

Тоді не зволікай! Бери участь у конкурсі «Модниця Рівного». 

Продемонструй свою обізнаність у секретах краси та бери участь у розіграші сертифікату на 500 грн від магазину модного одягу «Mango»! Також на модниць чекають подарунки від фотостудії Євгена Фіщука та косметичного бренду «Bremani».

Стань взірцем моди!

Для участі в конкурсі треба:

 Надіслати своє фото у модному образі на електронну скриньку: vserivne@gmail.com. Тема листа «Модниця Рівного».* У листі вказати назву свого образу та обов’язково прізвище та ім’я, контактні дані (телефон, посилання на акаунти у соціальних мережах). Фото приймаються до 15 травня. 

Не забудьте: 

- Опублікувати це повідомлення (http://vse.rv.ua/tabloyid/1366979650-nadsilay-foto-vigravay-shoping-u-mango.html) на свою стінку в соціальних мережах;

- Долучитись до групи сайту чесних новин «ВСЕ» Вконтакті: https://vk.com/vse_rivne та бути прихильником публічної сторінки сайту "ВСЕ" на Facebook: https://www.facebook.com/vse.chesni.novuny;

 

Фото учасниць розміщуюються у фотоальбомі "Модниця Рівного" на сайті чесних новин "ВСЕ".

Переможниці будуть визначені шляхом голосування, що розпочнеться 25 травня. Запрошуй своїх близьких та друзів підтримати тебе!

* Організатори фотоконкурсу залишають за собою право використовувати фото учасниць у власних цілях на безоплатній основі та без згоди авторів. Організатори залишають за собою право змінювати тривалість конкурсу за потребою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.