Відомі рівняни до відомих рівнян. БУМ за лаштунками

На Балі Унікальних Можливостей відомих рівнян можна було побачити не лише на сцені. Чимало знаних в Рівному особистостей прийшли подивитися на хореографічні навички своїх колег і потрапили до об'єктиву наших фотокамер. Про БУМ за лаштунками - далі у матеріалі.

 

 

Див. також Як у Рівному депутати і бізнесмени танцювали. Репортаж

Перед початком Балу ми спробували знайти відомих рівнян, аби побажати успіхів на сцені. Проте трішки помилилися роздягальнями.

На виході нам зустрівся ведучий Костя Тарантінофф із таким виразом обличчя, ніби побачив янголів.

Зрештою, у коридорі МПК "Текстильник" з'явився його директор - відомий рівнянин Тарас Максименко.

Він чимчикував до пристанища своїх побратимів по танцях - роздягальні відомих рівнян.

Атмосфера там панувала аж ніяк не напружена: хлопці жартували та готувалися до БУМу.

Останнім до роздягальні прийшов головний лікар пологового Сергій Сулімовський. Вочевидь у Ірини Яблонської гримерка була окремо від бравих рівненських хлопаків.

І поки хлопці готувалися до виступу, ми пішли зустрічати інших відвідувачів.

У фойє "Текстильника" грядущій події радів PR - менеджер рекламної групи "РАДІОДІМ Рівне" Андрій Ракс у компанії голови Громадської ради м.Рівне Руслана Алексіюка.

Подивитися на БУМ прийшли й чимало журналістів - наприклад Оксана Жужельська з телеканалу РТБ.

Або головний редактор ВД "ОГО" Віталій Голубєв із позаштатним кореспондентом газети "ОГО" Ольгою Данилюк. Проте цього разу медійники не знімали репортажі, а були в ролі глядачів. 

Хто сказав, що переможниці конкурсів краси ходять лише по вечірках? "Міс РДГУ-2012" Надія Марщівська (посередині) разом із приятельками не проігнорувала культурний інтелігентний захід. 

Так само як і громадський діяч, керівник молодіжної організації “Smart People” Тарас Комаренко із дружиною Оленою Гаврилюк, відомою як головний редактор журналу "ARTMODELS" та ведуча "Рівне-1".

До речі, про ARTmodels: перевірити майстерність відомих рівнян на сцені прийшла й директор цього агентства моделей Оксана Ігас із сестрою Мар'яною.

Близькі учасника БУМу бізнесмена Сергія Жабчика до події підготувалися і завітали до "Текстильника" із величенький букетом квітів.

Одна із організаторів Балу Унікальних Можливостей Олена Присяжненко (праворуч).

Відвідувачі концерту заходили до "Текстильника" переповнені радощів. Мабуть відчували, що на них очікує чудове дійство.

Гарних вражень очікувала й керівник молодіжного центру праці "Спеціаліст" Наталія Савенко.

Подивитися на колег по депутатському корпусу прийшов і директор компанії "САНКОМ-Рівне", він же депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

Фотохудожник Олександр Харват за звичкою на захід завітав із фотокамерою.

На Бал прийшли генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ» Надія Гладкевич та Тетяна Данилова (праворуч) - дружина відомого рівнянина і учасника БУМ Віктора Данилова.

Перш ніж відволіктись на концерт Святослав Євтушенко задумався "о високом".

На тому ж ряду трішки далі від Євтушенка, готовий поринути у світ танців, розмістився переможець проміжних виборів до облради свободівець Олексій Бучинський. 

Ще один депутат Рівнеради адвокат Руслан Шевчук на Бал Унікальних Можливостей прийшов із маленькою красунею.

Усі перелічені відомі рівняни завітали на захід, аби відпочити під час хореографічного дійства, організованого мистецьким об'єднанням "Едельвейс", а також подивитися на інших публічних осіб, задіяних у БУМі. 

Чи вдалося їм це зробити, судіть самі - про перебіг концерту та виступ знаних рівнян, читайте у репортажі Як у Рівному депутати і бізнесмени танцювали.

Більше фотографій традиційно шукайте у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.