Як відпочивають відомі люди Рівного. ФОТО

Вихідні на Рівненщині відзначились двома великими культурно-історичними заходами. У селі Пересопниця відбувся фестиваль "Русь Пересопницька", а в обласному центрі - музейні гостини та Велодень. На заходах можна було помітити відомих і впливових людей. Сайт "ВСЕ" прослідкував чим займались депутати, чиновники і бізнесмени.

 

У суботу  та неділю (25-26 червня) у селі Пересопниця, Рівненського району, відбувсяархеологічний етнофестиваль "Русь Пересопницька". Лицарські турніри, реконструкція старовинних обрядів, ярмарка, майстер-класи з народних промислів та незабутня атмосфера - це чекало на гостей фестивалю.

Однак кількість гостей була критично малою. Реклами майже не було, а програму фестивалю не вдалося знайти ані на сайті облдержадміністрації, ані на сайті самого культурно-археологічного центру "Пересопниця". Єдине місце, де все ж вдалось побачити, що ж буде цікавого на фестивалі - це листок А4 формату на брамі самого музею. А подивитись було на що, та й знайти собі цікаве заняття - теж...

...послухати народних пісень, чи сплести вінок з польових квітів.

Лицарі показували, як штурмувати фортецю. Точніше - так як це робили наші предки.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Лицарі Пересопниці

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов з цікавістю спостерігав за воїнами. Можливо шукав нових ідей, для своїх стратегічних планів.

Бажаючі могли погарцювати на конях.  

Найбільше, можливістю покататись на конях, користувались діти.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Весілля в Пересопниці

Директор культурно-археологічного центру "Пересопниця" Микола Фидоришин теж робив кінний об'їзд своїх володінь.

Журналіст і редактор відділу новин телеканалу "Рівне 1" Ольга Міхньов спочатку видерлась на фортечну вежу...

...а потім, на майстер-класі, ліпила горщики з глини. Зацікавився процесом ліпіння й депутат Рівненської обласної ради Степан Павлюк.

А потім, те що наліпили, обпалювали в ось такій печі. Ця піч - точна копія тих, якими користували наші предки сотні років тому.

Тут, в Пересопниці можна було потрапити на справжнє поліське весілля та подивитись, як наші предки пекли справжній весільний коровай.

Героїня публікації про "золоту молодь" на сайті "ВСЕ" Олена Міркова щось цікаве фотографувала на свій телефон.

А потім, разом з мамою і тіткою демонстрували свої вишиванки.

Сам же глава родини, бізнесмен і свіввласник готелю "Швейцарія" Юрій Мірков (на задньому плані), вочевидь діяв за принципом: "Подалі від жінок - поближче до кухні". І тусив в товаристві справжніх козаків.

Доки Юрій Мірков козакував у Пересопниці...

...його компаньйон по бізнесу і двоюрідний брат Олексій Хахльов купував книжки на "Музейних гостинах" у Рівному.

А гідер гурту "Ot Vinta!" Юрій Журавель бавився з мечами. 
 
Актор рівненського облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський танцював циганочку, а потім скуплявся на гостинах та фотогорафувався з фанатами. 

 

Посміхались на фотокамеру й екс-депутат Рівнеради, екс-керівник Рівненського ДАІ Едуард Герасимчук та телеведуча "Рівне 1" Світлана Сирота.

 
Завітало на "Музейні гостини" і подружжя Михайла Кривка та Світлани Богатирчук-Кривко.
 

Екс-голова Рівненської ОДА та колишній нардеп Віктор Матчук взяв участь у "Велодні".  

Фоторепортаж з велодня у Рівному

Член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк (справа). 

Міський голова Сарн Сергій Євтушок та депутат Сарненської райради Дмитро Якимець з   Сарненською делегацією. 

Відомого фотохудожника Сергія Бусленка на велосипед пересадив син-екстремал Олександр. 

Коментарі

Загалом відпочивають культурно і доступно для простого люду. Власть с народом, isn't it? Чи то ба розваги у нас на Рівненщині таки елітарні?

Те, що виріс - це добре. Але те, що не виправив літеру у прізвищі батька друзів - це ніяк не можна зрозуміти. Крім спонсора сайту, екс-президентського зятя, не забули і про попереднього спонсора - Віктора Матчука. На всяк випадок, чи може на перспективу???

На одну букву помилився - правда. А от дивитись в Гуглі на пана Миколу мені не треба, я його особисто знаю багато років. І виріс в одному селі з його старшими сином і дочкою. Так що перед тим як говорити - думайте

ГОЛОВНЕ ХОХЛЬОВА ЗГАДАЛИ:)

Візьміть в колектив коректора

А ->гідер<- гурту "Ot Vinta!" Юрій Журавель бавився з мечами.

Можливо Лідер?

Здається, Микола Фидоришин останніх 55 років був Федоришиним... Чи ви його перехрестили? ДО СЛОВА, щось той Фидоришин критично не схожий на справжнього Федоришина... Глянули би хоч в Гуглі, як директор виглядає насправді.

Ще трохи відомих рівнян (за декого з названих відоміших, до речі) забули відмітити ))) http://vse.rv.ua/sites/default/files/dsc_6359.jpg

Підпис дати чи впізнали? ))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.