У Рівному знайшли модних дівчат

Сьогодні, 27 травня, завершилось голосування за титул «Модниця Рівного. Травень». У конкурсі брали участь 26 учасниць, які продемонстрували різні смаки та модні образи.

За правилами конкурсу шляхом голосування рівняни обирали дівчину, модний образ якої їм найбільше подобається.

Чимало голосів за свій образ «Woman - a mystery» зібрала Нетецька Тетяна. Вона буде відзначена подарунком від косметичної компанії «Bremani».

Найбільшу підтримку у голосуванні все ж здобула Якимчук Вікторія.

Образ «Симфонічна ніжність» виявився близьким багатьом рівнянкам. Вікторія буде відзначена сертифікатом на фотосесію від Євгена Фіщука.

Перше місце визначалось організаційним комітетом, до складу якого увійшли представники редакції сайту чесних новин «ВСЕ» та власниці модного бутіку «MANGO» (м.Рівне, вул. Гагаріна, 26, ТЦ «Novus») – Жанна та Анастасія.

Організатори детально вивчали фото дівчат, звертаючи увагу на стиль, поєднання кольорів, сучасні тенденції та відповідність образу його назві. Нашу увагу  привернула Лєтка Іванка, яка використала у своєму образі модний відтінок mint green. На Іванку чекає приємний сюрприз від бутіку модного одягу «Mango».

Проте на думку організаторів титул «Модниці Рівного. Травень» заслуговує Довгун Ірина.

«Важко знайти щось більш благородне, ніж мереживо. Воно ніколи не втрачає своєї актуальності, адже виглядає дуже вишукано та жіночно. Мереживо – тренд, який прослідковується у найвідоміших будинках моди в весняно-літніх колекція впродовж останніх сезонів. Варіацій на тему використання мережива є надзвичайно багато – від  total look жінки - вамп до легкого образу дебютантки балу. Речі з мереживом – must have влітку 2013», - розповідає Жанна.

«Також у цьому сезоні стилісти відзначають актуальність зачісок, що відкривають обличчя. Така зачіска гарно поєднується із вишуканою сукнею, до того ж коротка стрижка додає образу стильності та робить його більш повсякденним», - зазначає Анастасія.

Ірина Довгун отримує титул «Модниці Рівного» та подарунок від бутіку модного одягу «MANGO». 

Коментарі

100% "судді"

А судді хто?...
Я була в тому бутіку тіпа Манго - секонд секондом. З сумашедшими цінами. Кошмарні плаття. Маленький вибір. Оце вже знатоки!

А навіщо було голосування? Перемогла та, яка набрала найбільше голосів. "Найбільшу підтримку у голосуванні все ж здобула Якимчук Вікторія..." Мені особисто здається, що Вікторія найбільш достойна перемоги і титулу Модниці Рівного серед інших дівчат, яких відзначили... І та клітинка зі смужкою, і та рок-сукня якийсь кошмар

Поразка- це наука. Ніяка перемога так не вчить.Ліна Костенко
Вивчали,вивчали і не вивчили. Та їм і не потрібно було, просто використали жінок та їх енну кількість друзів задля безкоштовної реклами цього убогого сайту.

Я думаю, що такою реплікою ви показали, що моральний бомж - це ви. Вуличний стиль - це найкраще, що може бути, а не псевдоінтелегентний одяг, який якобм надає його носію якусь вищість і кращість над іншими.

що за бред? журі з представників сайт і бутіку вивчали стиль дівчат. Та вам з вашими познаннями хвости свиням на фермі крутити не довірять. Вивчали стиль. профани.

Можливо, у них 1 комп на сімю)

Це ніяк не стосується Вашого зовнішнього вигляду, але вуличний стиль - стиль бомжів , бо в них вибору іншого немає. Подивіться на підлітків так вдягнутих - чи то витерті чи брудні штанці, взуття жахливе і брудне. Куди поділася жіночність??

прийняли участь...Проффесіонали... Українською - "брали участь"!! Журналісти, хай навіть радіо, таких елементарних речей не знають!

Це не газета, це радіо

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.