Найсимпатичніший актор Рівного оголився. ФОТО

Один із найталановитіших молодих акторів театру Станіслав Лозовський опублікував на своїй сторінці в соцмережі фото з оголеним торсом. Актор, який є одним з найбажаніших кумирів рівненських дівчат, також може стати наймолодшим заслуженим артистом України. Крім того Станіслав виступить у ролі тренера у проекті "Спорт-Тайм", який відбудеться в Рівному. 

Як відомо актор має талант музиканта та хореографа. Свого часу грав в гурті "От вінта" та займався в ансамблі "Лайт". А зараз сам створює музику та пластику до своїх вистав. Вміє себе тримати і у відмінній фізичній формі. Тому зможе поділитися спортивними секретами з фанатками. 

Подання до Адміністрації Президента на присвоєння йому звання "Заслужений" зробило керівництво театру. Станіслав є зіркою більшості провідних вистав і кумиром молодих шанувальниць драми. Станіслав Лозовський народився у 1981 році в родині акторів Анатолія та Ольги Лозовських. У 2003 році закінчив Рівненський державний інститут культури. Почав творчу кар'єру актором театру ляльок. У Рівненському драматичному театрі працює з 2003 року. У 2010-му актор успішно дебютував, як режисер казки "Чарівні пиріжки Червоної шапочки", пізніше – "Надобранічказки", зараз працює над постановкою "Солом'яного бичка". Для багатьох шанувальниць театру Станіслав є кумиром. Актор одружений. Прекрасний сім'янин виховує  сина та доньку.

Досье на Станіслава Лозовського.

Фото з "Вконтакте" Станіслава Лозовського.

Коментарі

Щеб фоточок попікантніше...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.