На рок-фестиваль Рівненщини приїде Ступка та "Воплі Відоплясова"

На Рівненщині, а саме у місті Дубно, з 12 по 14 липня відбудеться фестиваль «Тарас Бульба», котрий сприяє піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил та зростанню професійного рівня українських виконавців.

 

 

 

Організатори розповіли, що цьогоріч на відвідувачів найстарішого в Україні фестивалю чекатимуть хороші несподіванки. Зокрема заплановано зміни у розміщенні наметового містечка (захід пройде на стадіоні «Спартак»), також сцен на території фестивалю буде дві.

Ще одне з цікавих нововведень: глядачі увійдуть до складу журі. Крім того, за пультом сидітиме президент спілки звукорежисерів України Олег Ступка.

Варто зазначити, що в цьому році наметове містечко перенесуть і розмістять перед стадіоном. Людям, які приїжджають на фестиваль, потрібні нормальні умови і, найголовніше, повна безпека речей, наметів, які вони лишають. Для того, щоб це організувати, потрібна охорона, освітлення, щоб усе було на виду, крім того, наметове містечко треба обгородити. З основних зручностей заплановано літній душ та можливість зарядити мобільний телефон.

Планується два варіанти наметового містечка: платний з охороною та огорожею та варіант розміщення містечка десь в іншому місці, де нема такої безпеки, і це буде абсолютно безкоштовно.

Одним із хедлайнерів фестивалю буде український рок-гурт «Воплі Відоплясова».

Коментарі

На жаль, але Олег Ступка не приїде. Він помер 10 червня 2013 р. Поховання відбудеться на Байковому кладовищі м. Києва 12 червня о 10-30

Ну, по-перше, ВВ вже були на Бульбі, а, по-друге, на "Спартаку" фест почав проходити, починаючи з минулого року. Думаю, краще варто було б згадати про "Стигмату" - РОСІЙСЬКИЙ (це нехарактерно для "Тараса Бульби") рок-гурт, який має бути на фестивалі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.