Рівненська "золота молодь" – діти політиків та бізнесменів (Частина 9)

У 80-роках їх називали "золотою молоддю", в дев’яностих та двотисячних прижився інший термін – "мажори". У них - багато можливостей, відсутність відповідальності та батьківська опіка. Вони - діти впливових політиків, чиновників та бізнесменів. Пропонуємо вам дев'яту частину з серії матеріалів про найбільш відомих представників "золотої молоді" Рівного, які встигли засвітитись в скандальних та не дуже подіях.

 

Оля Юхименко

Молодша донька заступника голови Рівненської ОДА та депутата обласної ради Анатолія Юхименка.

Див. також: Золота молодь-1 | Золота молодь-2

Закінчила рівненську ЗОШ №1, за проханням батька залишилась навчатися в Рівному, де у НУВГП здобула фах економіста.

Зараз працює в економістом в одному з відділень банку в Рівному. Попри впливовість батька та його статки (понад 2 мільйони гривень на рахунках в банку, - за декларацією Анатолія Юхименка) Ольга веде досить скромний спосіб життя.

Проживає з батьками у будинку на вулиці Приходька. Любить фотографувати та читати,  разом з татом захоплюється футболом. У свої 24 роки не одружена, однак тривалий час зустрічається з хлопцем.

У якості громадської активістки Ольга засвітилася під час виборів 2012 року. Тоді вона разом з сестрою Іриною очолювала благодійний фонд на підтримку батька-кандидата в народні депутати. 

Ольга Юхименко з мамою

Див. також: Золота молодь-3 | Золота молодь-4

Анна Запорожець

Донька голови фракції ВО «Батьківщина» у Рівнераді Юрія Запорожця. 

Навчалася у школі-ліцеї №2. Також здобула юридичну освіту в Острозькій академії.

За час навчання брала активну участь в різноманітних олімпіадах. Любить подорожувати, займається дайвінгом.

Працює в Рівненському окружному адміністративному суді.

Див. також: Золота молодь-5 | Золота молодь-6

Софія Ковалець

Донька Володимира Ковальця - власника готельно-ресторанних комплексів «Айвенго» та «Софія» (здогадайтеся у чию честь він названий останній).

Софія Ковалець, як то кажуть, все життя професійно займається великий тенісом.

За свою кар’єру 18-річна дівчина неодноразово була чемпіонкою України, перемагала на престижних міжнародних турнірах. 


Після закінчення ЗОШ№15 вступила на навчання до МЕГУ ім. Дем’янчука. У зв’язку із спортивною кар’єрою постійно подорожує. 

Див. також Золота молодь-7 | Золота молодь-8

Вадим Павловський

Син директора готелю «МИР» Оксани Павловської. 

Вадим у м. Рівне більше відомий як діджей Cayman. Хлопець з 2008 року серйозно займається музикою, грає у стилях house, progressive house, funky house & tech house, techno.

У Рівному за цей період був резидентом декількох клубів, приміром «Стадіо Паб» та «Лагуна».

Вадим Павловський із коханою дівчиною Настею

Навчався в ЗОШ №13. Вищу освіту здобув у НУВГП на факультеті будівництва і архітектури (кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства).

Вікторія Сива

Донька депутата Рівненської облради Руслана Сивого та онука головного лікаря санаторію «Червона Калина» Миколи Сивого.


Навчалася у Рівненському обласному ліцеї-інтернаті. Нині студентка факультету економіки і підприємництва НУВГП (кафедра фінансів і економіки природокористування). 


Закінчила курси в агентстві моделей «Панна». В рамках модельної кар’єри має здобуток у вигляді корони другої віце-міс конкурсу краси «Міс Рівненщина-2011».


Улюблені книги – «Тепла злива» Чака Паланіка та «Жінки» Чарльза Буковскі.

Далі буде...

Коментарі

просто браво, класно підмітив)

Золота не золота молодь, але butthurt пости про них викликають
Якщо немає чому заздрити - чого кіпішувати?
п.с.працюю гінекологом-шахтарем

повністю з вами згідна! респект тим хто добився всього сам! а не за допомогою багатеньких батьків!

Так,я згідна деякі з них дійсно не варті,того щоб про них писали.Але і не потрібно осуджувати всіх.Хтось справді домігся сам того,що зараз має,не всі крадуть.І не всім це зразу давалося,перед тим,як це отримати деякі люди не мало пережили і не одну ніч не доспали.Батьків не вибирають,ніхто з дітей не винен,що його батьки не можновладці чи бізнесмени.Так само,по-різному це сприймають діти,одних ці гроші псують до не можливого і не завжди батьки цього хотіли,просто буває вже й пізно,а інші діти знають як ці гроші заробляються і знають ті ночі,коли були самі без батьків,або у бабусі,в той час коли батьки заробляли гроші.І перед тим як осуджувати,то треба пам*ятати,те що гроші псують людей,не всіх,але таке є,і ніхто не знає якби вони змінили нас!!!

Дякую, але я до подіумів немаю ніякого відношення, так як немаю відношення до мажорів. Те що моя мама добилася сама - це її заслуга, я цим дійсно пишаюся. Живу я просто і далеко не модель я, а сама проста дівчина.

http://vk.com/id42348354 дочка власника ресторанів швидкого харчування "Аміго", "Метро" та інші.
Справжня фамілія - Крилова

Ви, сказали золоті слова.
підтримую! +5!

Шановні журналісти, ви краще випустіть серію статтей про людей котрі справді щось зробили..наприклад працівники МЧС котрі кожен день ризикують життям або ще щось в тому роді , а не про чинивників котрі в пусту протирают штани в держ. установах або людей які накрали грошей а щас жирують або ще краще дітей мажорів..половина людей котрі висвітлюются у ваших статтях явно не відносять себе до ланки "мажорів" але журналісти як завжди роздувають все..ваше інтернет-видання стає схожим на "жовту прессу".

згідна))

ЯКИЙ
БЕЗГРАМОТНИЙ
АВТОР!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.