Рівняни в рейтингу найдорожчих авто Верховної Ради. ФОТО

Українські депутати мають набір пільг, які виглядають дико в цивілізованому світі. Серед іншого, їм видають спеціальні автомобільні номери серії ВР. Серед них є народні депутати від Рівненщини.

Це - знак недоторканості на дорозі, про що знає кожен інспектор ДАІ, пише "Українська правда". На депутатів Верховної Ради виділено близько тисячі номерів:
від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР;
від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР.

Жоден з них не був виданий поза волею народного обранця - для їх отримання потрібне персональне звернення.

Деякі депутати отримували по два, а то й і по три номери ВР, прикрашаючи цими знаками приналежності до вищої касти машини своїх дружин, друзів та охоронців.

"Українська правда" та рух "Чесно" майже рік збирали цю базу. Ми офіційно отримали від апарату Верховної Ради інформацію, за яким народним депутатом закріплено номер ВР.

Станом на 13 червня, початок проекту, наша колекція нараховує 118 номерів ВР. База буде поновлюватися. Сподіваємося, що вірус публічності змусить депутатів відмовитися від дикої практики самоідентифікації як людей іншого сорту.

Коментарі

Взагалі то ці номера не для хизування перед простими громадянами, а щоб ДАІшники не зупиняли. Для хизування - дорогі авто

Юра, Сузукі Грандвітара і Субару Аутбек це в поняттях Києва xіба дітям в школу їздити. Які там найдорожчі авто. А в порівнянні з тими які виставлені на фотах на УП, то це взагалі.

Це звичайна практика не тільки в Україні а й у всьому світі.
Тим паче пересічному громадянину цей набір цифр нічого не скаже. Це ж не номера "я депутат".
І практика "сімейних" номерів абсолютна нормальна і офіційна, за окрему плату в МРЕО.
Варто вивчати матеріальну базу перед публікацією подібної інформації.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.