Що приховує мер Рівного у соцмережах

Побутує думка, що бізнесмени й чиновники високого рівня із тими, кого називають «пересічними громадянами» за життя вкрай рідко пересікаються, адже живуть у двох різних світах. Швидше за все – це правда. Правда, якщо не враховувати наявність соціальних мереж. Навряд чи хтось повірить, але і бізнесмени, і чиновники – також люди. І все людське їм не чуже, в т.ч. й використання соціальних мереж. Відтак за бажання кожен може познайомитися і навіть поспілкуватися з відомими людьми, що прямо чи опосередковано впливають на наше життя. Для того, аби наші читачі могли відчути себе ближчими до таких далеких відомих рівнян, сайт «ВСЕ» розпочинає серію публікацій про сильних світу цього – публічних людей місцевого розливу. 

І розпочнемо ми з нашого місцевого «гаранта» – міського голови Рівного Володимира Хомка. Володимир Євгенович зареєстрований в соціальній мережі «Фейсбук» та, як годиться людям його вікової категорії, на «Однокласниках». Спочатку про Facebook.

З абиким очільник міста не товаришує. Лише з тими, кого знає. Наприклад, депутатів Рівнеради Олександра Чубая та Сергія Паладійчука, фотохудожника Олександра Харвата, бізнесменів Віктора Вайнера та Романа Чокана, директора краєзнавчого музею Олександра Булигу, директора палацу дітей та молоді Ірину Первушевську та міського палацу «Текстильник» Тараса Максименка, директора парку Шевченка Андрія Мощанецького і начальника міського управління капітального будівництва Олега Германа, директора агентства моделей «ARTmodels» Оксану Ігас та інших.  

В друзях у шефа Рівного є і два його зятя – Роман Артуньян (чоловік Оксани Хомко) та John Pardo – обранець молодшої доньки Іванки, що мешкає в Чикаго (США).  До речі, на відміну від Іванки – Оксана "Фейсбуком" не користується. 

Всього у цій соцмережі Володимир Хомко дружить лише із 69 «щасливчиками». А чимало заявок в друзі від інших користувачів керівник міста просто ігнорує. Що ж приховує мер Рівного у соцмережах? Чому фільтрує своє коло знайомств? Як виявилося, долучає до друзів пан Хомко лише тих, кого знає або кому симпатизує. 

- Торік під час виборів до Верховної ради  в соціальній мережі Фейбук від мого імені створили сторінку, яку я побачив лише минулого місяця. Скопіювали мій портрет дуже поганої якості, повісили портрет Януковича і написали, що я його «абажаю», - розповідає Володимир Хомко. - В мене є моя особиста сторінка у Фейсбуці, якою я користуюсь, а цю фальшиву побачили тисячі людей. Не всі ж люди знають, що то був політичний фальш - я б навіть не додумався до такого. Тож я перед тим, як добавляти в друзі, завжди провіряю людину, щоб ніхто не долучав мене з метою провокацій. Якщо не знаю хто це – не додаю.

Всього на "Фейсбуці" у Володимира Хомка 69 друзів. На "Однокласниках" менше – 56 особи, але з усього видно, що цим сайтом міський голова користується регулярніше.

Був навіть прецедент, коли він відповів рівнянам на їхнє прохання про зустріч – і не треба вистоювати довгі черги на прийом :)

Серед його друзів – також бізнесмени і чиновники, восьмеро однокласників та троє однокурсників мера.

На «Однокласниках» Володимир Євгенович бере активну участь у різних голосуваннях, наприклад «ОПРОС: НРАВЯТСЯ ТАТУИРОВКИ НА ТЕЛЕ?», «Хотіли б ви, щоб у паспорті була графа НАЦІОНАЛЬНІСТЬ?», «На сколько вы оцениваете певицу Ани Лорак?» тощо. Також користується додатками, час від часу його відмічають на різних фотографіях. 

Пан Хомко є членом чотирьох груп – «УІІВГ,ФЕМС, випуск1980р», «УЛЮБЛЕНИЙ "ВОДНІК"», «12 школа», «НКВ №2(школа-ліцей) м.Рівне». В розділі «Про себе» вказав наступне:

Не помилюсь, якщо скажу, що Володимир Євгенович Хомко куди більш відкритий та доступний для виборців громадян на особистих зустрічах, аніж в соцмережах. Як не як, службовий обов'язок. А ось свої сторінки в соцмережах міський голова Рівного ретельно приховує від масового напливу бажаючих затоваришувати із очільником обласного центру. Припустимо, що боязнь провокацій тут не є основним аргументом. Пану Хомку просто не до душі велика "френд зона", а свої сторінки він вважає особистим простором, у який не зобов'язаний пускати, як то кажуть, всіх підряд. Мабуть, він, як і кожна людина, має на це право. А з іншого боку, хіба місцеві інтернет-користувачі - це не ті ж самі виборці?

Коментарі

Давай ще про Кривошеєва і Дюга!:)))))

дякую, поміявся)

Ти змусив мене під іншим кутом оцінювати сторінки в соцмережах.За вплив на мою свідомість почесно нагороджую тебе правом першості.І так,Олександр Поліщук:друзів 284-як в собаки блох,можна тільки позаздрити твоїй памяті та легкодоступності;учасник 8 груп-вочевидь ти не хочеш бути ЛОХОМ ,любиш випить і поганяти шари,навіть боюсь припускати чим ти займаєшся на ФАБРИЦІ РАДОЩІВ;ти такий чарівний ОДИН на своїх світлинах-а де ж твої друзі,наприклад ГАРЯЧІ ТУРИ МІСТА РІВНЕ-бані чи що?Олександре а де ж твої світлини з дівчатами,із 284 друзів тебе наважується відмічати на світлинах тільки один жіноподібний Юра Драчук.Псевдо по Фрейду ? А "тот ли ПОЛ?!" Твоє бачення мене надихає і відкриває мені нові горизонти,дякую.Як знаного ТАБЛОЇСТА прошу дати оцінку домашньої роботи в твоєму жанрі,обіцяю не використовувати твій стиль без посилання на автора . PS За зрозумілих обставин,не залишаю свої координати( за такій таблоїд можна і в табло отримати) відповідь з задоволенням прочитаю в коментах....

не розумію чого всіх так бісять багаті і впливові?))) самі бідні і все шо можете зробит це всього лиш облити брудом АНОНІМНО ? повірте керуват містом не кожній людині на снагу! багато хто хоче вибирають одного і це не легка відповідальність! а говорити про політику і як все погано вміють тільки ті хто НІЧОГО не робить бо самі не знаб як ц напргтися і шось зробити. за шось відповідати!

"2дядько" - ти обливаєш брудом людей, які створили дійсно ТАБЛОЇД ! І продовжуєш це робити надалі ? Чуваче, навіщо ж ти тоді взагалі на цей портал заходиш ? Це ж ТАБЛОЇД. Створи якийсь соціально-актуальний портал, пиши в ньому дійсно корисні статті для соціуму. От коли ти це зробиш, тоді вже матимеш право відкривати свого рота, а зараз доки ти сидиш за монітором і намагаєшся щось комусь довести...Просто не треба, всі вже давно все зрозуміли, не "воняй"

назвали фотку navalyaniy_homko, ааааааааааааааа)))))))))

Починає втомлювати. В.Є.! Припніть Вашого шнурка!

О, дядько,виходить,пишеш ти,а розбиратись в жанрах і стилях маємо ми-читачі:) Кумедний ти:) А вас на журфаці не вчили писати так,щоб читачі просто отримували інформацію,не маючи декількох вищих освіт журналіста? Думалось,що ви нормальна газета,а ви ТАБЛОЇД:( Але як так, дядько пише,що таблоїд для малоосвіченого населення,невже малоосвічене населення розбирається в стилях і жанрах?

молодець! Іди прозвітуй хомлобрехуну про "комент"... поцьомає, може тебе в щічку ))

зазвичай, найбільша дурня трапляється в коментарях якихось недороблених двадядько

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.