Зірка "Маскі-Шоу" Георгій Делієв запросив рівнян в Одесу

До Рівного з виставкою картин завітав актор, режисер, народний артист України, музикант і керівник театру «Маски-шоу» Георгій Делієв.

На відкриття виставки завітало чимало рівнян. Шанувальники творчості артиста ще до початку презентації обступили його з усіх сторін, щоб розпитати про захоплення написанням картин.

Його захоплення живописом невипадкове, адже за плечима навчання у дитячій художній школі та на архітектурному факультеті вузу, проте як розповідає відомий актор, професійному живопису його ніхто не вчив і не давав майстер-класи.

Усі роботи написані у різні роки творчості митця об’єднані ідеєю «Під маскою», адже ім’я Георгія Делієва пов’язане саме з театром та сценою. У яскравих картинах представлені різні жанри, серед яких автопортрети, східні мотиви, янголи, пейзажі. Картини оригінальні не лише сюжетом та виконанням, а й назвами, серед яких «Спляча, пташка і риба», «Весілля в пустелі», «Літнє сонцестояння».

На виставці художник презентував також свій диск під назвою «Смотреть и слушать», в якому є і відео-записи концерту з відомими українськими виконавцями і аудіо-записи.

- Я в Рівному був востаннє близько 10-ти років назад. Дуже подобаються гостинні та щирі люди. Сьогодні ми побували і на радіо, і на телебаченні, дуже гарно нас зустріли рівняни. Я маю тут давніх знайомих і дуже радий, що завітав в Рівне. Будете в Одесі, відвідайте Дім клоунів, театр "Маскі-шоу", ми будемо раді вас там бачити, - говорить Георгій Делієв.

Своїм професійним баченням картин поділилась з рівнянами куратор галереї «Євро-Арт» Лариса Костюк:

- «Під маскою»- це не просто художня розповідь у картинах, це сакральний контакт із глядачем, кожна картина відображає певний емоційний стан митця ы суть картин набагато глибша, ніж здається на перший погляд.

Понад десять років Георгій Делієв презентує глядачам України свої живописні полотна та графіку.

- Напевне коли Бог роздавав таланти, то всі віддав Георгію Делієву. Я дуже радий, що до Рівного завітала така талановита і цікава людина, - розповів фотохудожник Сергій Бусленко.

У Рівному виставка триватиме до 16 липня. Рівняни мають змогу також купити картини.

Більше фото шукайте у ФОТОГАЛЕРЕЇ.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.