На Рівненщині комарі замордували представника України на "Новій хвилі"

Півфіналіст другого сезону проекту "X-Фактор" та цьогорічний представник України на конкурсі "Нова хвиля" Аркадій Войтюк відзняв свій дебютний кліп на пісню "Мамо", прем’єра якого відбулася 27 червня на телеканалі "М2". Все б нічого, якби відеороботу не знімали на Рівненщині, а саме у "Тунелі кохання", що у Клевані.

 

- Нам було трошки далеко їхати з Києва, але ми все таки вирішили, що мусимо відзняти у "Тунелі кохання". Я знаю, що у вас там багато всякого знімають: весілля, фотосессії. Народ з’їжджається подивитись на цю красу. Ми аналогічно захотіли там відзняти гарні кадри і потішити глядача України, показати, що українська земля – красива. Що хотілося б сказати, тунель дійсно гарний, але там такі величезні комарі, що ми ледь витримали. Спочатку хотіли дуже довго в ньому зніматися, але не змогли, бо самі розуміли, що нас комарі унесуть або вип’ють всю нашу кров. Ми знімали не дуже довго, загалом десь годину. Я боявся за людей, які працювали (операторів, режисерів, тих, хто за макіяж відповідає і т.д.). Боявся аби це не зашкодило їх здоров’ю. Ми ще знімали там само в Клевані на старому вокзалі, перші кадри кліпу саме звідти, - розповів журналісту "ВСЕ" Аркадій Войтюк.

Спонукав відзняти кліп саме на цю пісню співака народний артист Росії Ігор Крутий, повідомляє сайт телеканалу "СТБ". Актриса, котра грала роль матері співака не викликала у Аркадія щирих емоцій, тому в хід довелося запускати тяжку артилерію – маму артиста.

Піснею "Мамо" співак спробує підкорити "Нову хвилю", але перемога - це не те, за чим Аркадій збирається у Юрмалу.

- Якщо чесно, то я не їду за тим, аби 100% перемогти. Головне завоювати приз глядацьких симпатій. Але найбільше я турбуюсь про те, щоб був шанс після "Нової хвилі" вибратись кудись і довести людям, що ще існує адекватна гарна музика, гарні пісні гарні та слова. І щоб оцю тему голих дівчат у кліпах забрати десь на кінець, бо її якось вже дуже багато, - поділився Аркадій.

Нагадаємо, цьогоріч "Нова хвиля" стартує 23 липня. А разом з Аркадієм Войтюком Україну представлятиме Ольга Діброва.

Коментарі

"ми знімали довго. аж годину"
дякую, насмішило)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.