Співачка з Рівненщини підкорила Італію

Вокальний талант і харизма – це те, чим підкорює шанувальників вокалу юна Юля Сидорук, уродженка села Слобідка Острозького району. І хоча вона ще навчається у Хмельницькому музичному училищі, вже знана і шанована за кордоном. Днями співачка повернулась з Італії, де виборола аж два перших місця на Міжнародному фестивалі "Eurokids".

Вперше я познайомилась з  Юлею багато років тому на сцені районного Будинку культури. Тоді вона брала участь в районному конкурсі "Юна зірка", де помітно вирізнялась серед інших виконавців. Щира, голосиста, маленька білявка підкорила зал та журі і виборола перемогу. З тих пір вона стала бажаним гостем  і окрасою не лише міських та районних культурних заходів. Після закінчення Острозької музичної школи і навчання  в студії  естрадної пісні "Срібні нотки" (м.Нетішин) дівчина вступила до музичного училища міста Хмельницького. Вона каже, що музика – то її життя.

Досвід, виступи, професійне шліфування вокального таланту сьогодні зробили помітний вклад у професійний зріст Юлі, як співачки. Вона почувається на сцені впевнено, чудово володіє аудиторією, а я її сценічні костюми завжди вдало доповнюють кожен виступ.

- Юля – це наша гордість, - розповідає директор Острозької музичної школи Валентина Романівна Кузьменко. – Я завжди кажу учням, що в кожному є талант і якщо його розвивати так як Юля, то успіх на забариться.

Так Валентина Романівна говорила  взимку, в присутності Юлі, коли вона відкривала традиційний конкурс колядок. Тоді випускниця школи подарувала учням та вчителям свій творчий різдвяний доробок. Завжди бурхливими оплесками вітають дівчину острожани, адже її виступи на місцевій сцені креативні та вражаючі. Минулого року влітку співачка була ведучою фестивалю "Молода Галичина",  а вже восени заявила про себе в Литві. Там на Міжнародному конкурсі молодих виконавців виборола ІІ місце. Це була її перша перемога за кордоном. Саме там, у Каунасі талановиту вокалістку запросили на Міжнародний фестиваль в Італію, у місто Майорі. Нещодавно Юля Сидорук повернулась звідти аж з двома нагородами. Їх дівчина здобула серед 50 учасників пісенного конкурсу. Вона виборола І премію в номінації "Краща пісня" та І премію в номінації  "Кращий голос". Її усмішці, сильному голосу щиро аплодували італійці. Ось така вона, наша Тіна Кароль.

В Острозі вірять у свою зірку вокалу і не сумніваються, що з наступних конкурсів – Молдови та Мальти, куди вона запрошена, обов’язково повернеться з нагородами.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.