Як відпочивають керівники Рівного. ФОТО

Сайт "ВСЕ" продовжує цикл публікацій про відпочинок відомих рівнян. Ми запитали як готуються до нового сезону відпочинку керівники міста Рівне. Ексклюзивні фото, байки з перших вуст – читайте у наших публікаціях. Частина 1, Частина 2, Частина 3, Частина 4.

 

 

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного, депутат обласної ради:

- Не планую відпочивати цього літа. Так склалися обставини. Можливо час для цього знайдеться пізніше.

фото "Рівне вечірнє"

Андрій Філін, депутат Рівнеради, заступник міського голови Рівного:

- Ще не визначився коли цьогоріч піду у відпустку. Відпочити планую за вдалої нагоди. Торік же відпочивав в Карпатах та в Затоці Одеської області.

Сергій Васильчук, депутат Рівнеради, заступник міського голови Рівного:

- У мене моду на відпочинок диктує донька. Адже дітям дуже корисно хоч раз в рік побувати на морі. Тому цьогоріч разом з сім’єю відпочивав на острові Родос. Також на кілька днів їздили до батьків в гості.

Олексій Хмилецький, депутат Рівнеради, заступник міського голови Рівного:

- У відпустку піду тоді, коли дозволить міський голова. Однак уже знаю де відпочиватиму. Віддам перевагу одному з трьох місць – або Закарпаття, або Моршин, або Трускавець. Торік я теж відпочивав в Закарпатті. А що? Це зручно. Їдеш своєю машиною, де хочеш став, де хочеш пообідав чи переночував.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Так, цьогоріч на кілька днів брав відпустку в червні, але відпочинком це назвати не можна. Бо возив молодшу дочку на авіарейс до Парижа. Вона приїжджала з США погостювати. У подорожі до Парижа і назад весь час був за кермом власної автівки. Який же тут відпочинок? Тому планую цьогоріч ще сходити у відпустку. Проте де відпочиватиму, ще не визначився. 

Як відпочивають народні депутати від Рівненщини. ФОТО

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.