Де скупляються відомі рівняни. ФОТО

Сьогодні вітамінний сезон у розпалі, усі із задоволенням смакують корисними фруктами і овочами та роблять заготівлі на зимовий період. Пропозиція фруктів і овочів на ринку є досить велика, на різні смаки та гаманці. Про те, де закуповують продукти відомі люди Рівного дізнавалась журналістка сайту «ВСЕ» .

 

 

 

Начальник головного управління Держкомзему у Рівненській області, депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук – Кривко займається заготівлями на зиму, тож на ринок виходить часто: «Зараз я знаходжусь у місті Костопіль, тому усі необхідні продукти купую на місцевому ринку. У порівнянні з Рівненським на Костопольському базарі ціни на фрукти та овочі є вищими»;

Що купують місцеві олігархи на ринку Рівного. ФОТО

Директор міського палацу культури «Текстильник»Тарас Максименко є частим відвідувачем центрального ринку Рівного: «Я займаюсь спортом, тому овочі і фрукти є необхідними для мого щоденного раціону. Оскільки я живу поряд із центральним ринком, то і продукти закуповую на ньому. Базар відвідую кожні 3 - 4 дні»;

Депутат Рівненської міськради та кум нардепа Юрія Вознюка  - Антон Сачук  теж закуповується на центральному базарі міста Рівне: «За покупками хожу на центральний ринок Рівного. Все необхідне купую там.»

Що купують місцеві олігархи на ринку Рівного. ФОТО

Заступник міського голови Рівного з питань економіки Сергій Васильчук споживає фрукти та овочі із городу батьків : « У нас все своє, домашнє. Ринок відвідую лише тоді, коли потрібно докупити продукти, які не ростуть у домашньому господарстві. Закупівлі роблю особисто сам. З овочів найчастіше купую помідори та баклажани, з фруктів – абрикоси і персики. На них саме сезон».

Вирощеним власноруч продуктам надає перевагу і депутат Рівнеради Олександр Нестерук: "Це не тільки зручно, а й корисно. Люблю проводити час на природі в селі, це додає здоров`я. Якщо ж треба щось купити додатково, то прямую на міський ринок. Адже, зазвичай, тут овочі і фрукти свіжіші, ніж в магазинах та супермаркетах. Але на ринку купую все у одних і тих же ятках. Відповідно, маю впененість у якості продуктів.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.