Мер Рівного відзначає день народження в Хорватії. ФОТО

Сьогодні, 1 серпня, міський голова Рівного Володимир Хомко візначає свій 56 день народження. Однак привітати іменинника особисто усіх охочі зможуть лише в середині серпня. Адже найголовніший подарунок очільник міста зробив собі сам. Він взяв відпустку та поїхав власним авто на відпочинок у Хорватію. Там міський голова відпочиває майже щороку. Каже, там чистіше море і кращий сервіс ніж в Україні. 

Тим часом мешканці міста у спільноті "Типове Рівне" привітали мера за допомогою демотиваторів

Цьогоріч пан Хомко вже був у відпустці та подорожував на авто в Париж. Каже, що відвозив на літак молодшу доньку Іванку, яка мешкає в США. 

 

Володимир Хомко народився 1 серпня 1957 року у місті Рівне. Закінчив восьмирічну школу №2 та середню школу № 12 м. Рівне. Навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, після закінчення якого до 1989 року працював асистентом та науковим співробітником цього ж навчального закладу. З 1989 по 1991 рік інженер-будівельник на підприємствах м. Рівне. У подальшому перейшов на роботу в «Рівнеоблводоканал», де пройшов шлях від начальника дільниці до головного інженера та першого заступника директора підприємства. Протягом 2001-2002 років брав участь у програмі модернізації муніципального водопостачання в Україні, ініційованій Агенцією з міжнародного розвитку США. У 2002 році був запрошений на посаду начальника управління Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства.  З березня 2005 року по грудень 2008 працював директором РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». З 2008 року по сьогодні - міський голова Рівного. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.