Як відпочивають керівники Рівненщини. ФОТО

Сайт "ВСЕ" продовжує цикл публікацій про відпочинок відомих рівнян. Ми запитали як готуються до нового сезону відпочинку керівники Рівненської обласної державної адміністрації та обласної ради. Ексклюзивні фото, байки з перших вуст – читайте у наших публікаціях. Частина 1, Частина 2Частина 3,Частина 4Частина 5.
 

Михайло Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради:

-  Хочемо з дружиною Світланою поїхати кудись разом хоч на десять днів.  Проте поки що не визначились куди відправимось. Торік їздили до Хорватії . Був дуже здивований не тільки рівнем обслуговування, а й чистотою у цій країні. Це дуже чисте море та пляжі. Дуже образливо, що поки що такого неможна зробити в Україні.

Юрій Кічатий, голова Рівненської обласної ради:

- Намагаюсь обов’язково щороку ходити у відпустку. Адже відпочинок запорука успішної роботи. Тому обов’язково поїду з родиною та внуками відпочивати на море в серпні. Дуже ціную час, який вдається провести з рідними. Традиційно відпочиватимемо в Україні. Торік влітку теж надали перевагу українським пляжам.

Анатолій Юхименко, перший заступник голови Рівненської обласної адміністрації:

- У справжній відпустці не бував вже давно, адже тогорічну відпустку витратив на виборчу кампанію. Тому цьогоріч хочу відпочити з родиною. Добре було б відвідати Закарпаття та насолодитися природою українських Карпат. З часом розумію, що відпустка таки необхідна. Натомість раніше у підпустку не ходив кілька років поспіль. Особливо коли у 1999-2004 працював заступником голови ОДА.

Світлана Сад, заступник голови Рівненської обласної адміністрації:

- У відпустку йти планую. Однак відпочивати поїду не на море, а на Закарпаття. У Сваляву. Там у мене подруга живе. Відпочиваю та гостюю у неї вже четвертий рік поспіль.

 

Як відпочивають керівники Рівного. ФОТО

Михайло Кирилов, депутат Рівненської обласної ради:

- На жаль, ще не знаю коли цьогоріч відпочиватиму. Ймовірно поїду в гості до сестри та племінниці в Крим. Вже кілька років поспіль так роблю. Адже це дозволяє не тільки відпочити, а й провести час з рідними.

Сашко Невже (Олександр Івашенюта), співак, композитор, депутат Рівненської обласної ради:

- Відпочиватиму «дикуном». Тобто у палатках на пляжі поблизу Казантипу – у Шторомовому та Попівці. Торік теж там відпочивав. Там лікувальні грязі допомагають відновлювати здоров’я.  Пам’ятаю одного року під час відпочинку нас у палатках застав шторм. Тоді набрались гострих відчуттів – літали на вітрі разом з палатками і речами.

 

Олександр Башмат, депутат Рівненської обласної ради:

- Традиційно відпочиваю з родиною в Криму. Облюбували пляжі селища Рибаче. Звичайно ж вдаюся до зеленого туризму. 

Як відпочивають народні депутати від Рівненщини. ФОТО

Коментарі

який бідний юхименко, аж шкода його стало... Нехай зятя свого сбушніка попрохає щоб той його з собою по відпочинкам возив, він БАГАТИЙ!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.