Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. ФОТО Частина 2

Вони багато чого досягли самотужки, стали відомими та успішними, або ж народились у впливій родині. Вони такі різні, але схожі в одному - вийти за них заміж хочуть більшість дівчат в Рівному. Пропонуємо вам рейтинг найбажаніших наречених Рівного. До вашої уваги красені, які посіли місця з 11 по 20.

Редакція сайту чесних новин "ВСЕ" вирішила систематизувати інформацію про неодружених успішних чоловіків. Рейтинг не є експертим опитуванням, а лише оціночними судженнями редакції. Адже суспільний інтерес становлять не тільки політична чи бізнесова діяльність впливових політиків та бізнесменів, а й їхніх дітей. Тож знайомимось з учасниками рейтингу,  які посіли місця з 11 по 20.

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Місця з 21 по 30.

11. Димитрій Кічатий

Син голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого та  начальника реєстраційної служби  Головного управління юстиції у Рівненській області Тетяни Кічатої. Закінчив Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. Студент Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного університету "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого". Хлопець навчався в музичній школі у класі фортепіано, також Димитрій грає на трубі й гітарі.

12. Олександр Поліщук

Цього журналіста сайту "ВСЕ" вже не вперше включають до списку найбажаніших наречених. Олександр користується увагою дівчат, навіть попри те, що не має походження з багатої родини. Він робить свою кар'єру сам. Хлопець прославився не тільки в місцевій журналістиці, а й в політиці. Торік він балотувався у народні депутати. Тривалий час Олександр Поліщук спілкувався з рівненськими моделями, зокрама був частим гостем на конкурсах краси та показах мод. 

13. Степан Молчан

Депутат Рівненської облради. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет в 1999 році, за фахом - вчитель всесвітньої історії. Ще два роки тому акції затятого холостяка були досить високими, він був головою обласного осередку партії "Свобода". Втім зараз все змінилось. Степана виключили з партії, а перспективи працевлаштування залишаються туманними. Отож не відомо скільки ще часу він залишатиметься в статусі депутата-холостяка. 

14. Андрій Грицак

Син генерала-майора, колишнього начальника Департаменту держслужби охорони при МВС України, депутата Рівненської облради Віталія Грицака. У 2011 році Андрій закінчив національний університет Юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

15. Андрій Карпенчук

Син голови Рівненської РДА Василя Карпенчука. Відомо, що у Рівному  Андрій закінчив Рівненську гуманітарну гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов. Навчався  на престижному факультеті міжнародних відносин в РІС КСУ. 

Хлопець бере активну участь у клубному житті міста. Кермує автомобілем Mercedes-Benz G-Class Gelandewagen (в простонароді – Мерседес «кубик»). Хресним батьком Карпенчука є не абихто, а губернатор Рівненщини Василь Берташ. Товаришує із дітьми відомих посадовців та бізнесменів краю, наприклад з Мирославом Берташем та Миколою Цупруком-молодшим

16. Віталій Примак

Є студентом РДГУ, навчається на політолога. Активний громадський активіст у Рівному, голова громадської організації «Молодь-ДІЄ». Дуже перспективний молодий хлопець, який впевнено йде до своєї мети та успішно втілює громадські проекти.

17. Сергій та Юрій Сорокіни

За цими двома красенями-танцюристами, солістами ансамблю "Лайт" сохне чи не половина дівчат з Палацу дітей та молоді. Воно й не дивно, адже молоді, розумні, гарні, неодружені хлопці завжди приваблювали дівчат.  

18. Дмитро Леонтіюк

Молодий журналіст не тільки успішно розвиває власну кар'єру, а й регулярно світиться в ефірі "Першого місцевого". Саме його голосом озвучено чимало програм та роликів телеканалу. Крім того, він є частим гостем конкурсів краси та модних тусовок. Можливо саме тому не поспішає одружуватись. 

19. Тарас Максим’як

Син головного лікаря рівненського онкодиспансеру Григорія Максимяка. Попри молодий вік вже змінив декілька автомобілів, з останніх – Hyundai Tucson та Toyota Camry. За освітою юрист, також закінчив медичний коледж. Працює в автомобільному бізнесі зі старшим братом Борисом, котрий тримає автосалони в Києві.

20. Юрій Ширко

Талановитий рівненський актор. Народився у 1982 році. У 2004 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет. Працює у Рівненському театрі з 2003 року. Молодий актор успішний не тільки в театрі, а й на корпоративах та вечірках. Кажуть, участь на вашому святі такого ведучого коштує недешево. 

Хто розташувався інших позиціях в рейтингу  найбажаніших женихів  Рівного та кого визнали найжаданішим нареченим читайте в продоженнні рейтингу вже наступного тижня. 

 

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Місця з 21 по 30.

Ключові слова: 

Коментарі

За Ширка хотілось би сказати, що людина дуууже хороша, до того ж безмежно талановита. Досяг всього сам! По суті те ж саме можна сказати і про Дядька Пола) Вони дійсно заслуговують місце у рейтингу. Щодо інших... можу виділити Кічатого. Цілеспрямований, серйозний хлопець. Незважаючи на високий статус батьків і сестри (!) сам працює хардово не покладаючи рук)

Хто платить, той і замовляє музику! Оце і є цей рейтинг.

Слабые,сами что-то заработали бы

Ширко найкрутіший, бо хоча б людина 100% хороша :)

мдааааааа інфа канєшно ярчяйша...бля який дибіл це пише?-прєкращяй....ти робиш не свою справу

+1 за коментар!

отож бо.. Мабуть, це й критерій був би доречнішим...

Наташа, от чьо ти ниєш? То ж твоя пацанва в долі

Как всегда радует своими "оціночними судженнями редакція"... и,естественно грамотностью подачи "резюме"...

які питання? Не хочете за них заміж не читайте рейтингів , шуруйте на вулицю і там собі шукайте пару.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.