Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Частина 3. ФОТО

Вони багато чого досягли самотужки, стали відомими та успішними, або ж народились у впливій родині. Вони такі різні, але схожі в одному - вийти за них заміж хочуть більшість дівчат в Рівному. Пропонуємо вам рейтинг найбажаніших наречених Рівного. До вашої уваги красені, які посіли місця з 1 по 10.

Редакція сайту чесних новин "ВСЕ" вирішила систематизувати інформацію про неодружених успішних чоловіків. Рейтинг не є експертим опитуванням, а лише оціночними судженнями редакції. Адже суспільний інтерес становлять не тільки політична чи бізнесова діяльність впливових політиків та бізнесменів, а й їх дітей. Тож знайомимось з лідерами рейтингу, які посіли місця з 1 по 10.

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Місця з 21 по 30.

1. Мирослав Берташ

Син очільника області, Василя Берташа займається бізнесом. Навчався на менеджера в НУВГП. Мирослав вже в 20 років обійняв позаду заступника генерального директора Рівненської філії АТ «УПСК». Пізніше став активним членом обласного осередку "Партії Регіонів", а у 2006 році був обраний депутатом міської ради.

Вирішує питання у сесійній залі на Поштовій Мирослав Васильович і досі. Вже другу каденцію. Молодий чоловік зробив досить солідну бізнесову та політичну кар’єру.

2. Борис Королюк

Син рівненського бізнесмена, екс-першого зама голови облради та нинішнього народного депутата України. Хлопець чотири роки вчився у НУВГП на економічному факультеті, після цього перевівся до магістратури Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Після навчання повернувся до Рівного і почав керувати бізнесом, який свого часу заснував його батько. Борис обіймав посаду директора з економіки на речовому ринку, кажуть, що заснував і свою фірму. Нині ж Бориса Валентиновича називають директором нічного клубу "Магнат". Як і годиться успішному молодому чоловіку, Борис не байдужий до спорту, а саме грає в баскетбол. Кажуть, організував та розвивав власний баскетбольний клуб "Магнат". Пробував себе юний бізнесмен і в політиці. В 2010 балотувався до міської ради по одному з мажоритарних округів, проте не поталанило. Загалом Борис Валентинович людина непублічна.

3. Павло Бублик

Син рівненського бізнесмена Андрія Бублика Павло наразі не пішов слідом за своїм батьком у бізнес. Він цікавиться інформаційними технологіями. Батько взяв Павла до себе на роботу системним адміністратором. Юнак навчався у школі «Центр Надії». 3 2002 по 2008 рік здобував освіту у Рівненському економіко-гуманітарному інституті на факультеті економіки та підприємництва.  Павло цікавиться спортом і регулярно займається боксом.

За даними Державної архітектурно-будівельної інспекції України свого часу Павло Бублик був зазначений, як замовник будівництва житлового будинку у Рівному, по вулиці Клима Савури, 21. Народився 16 грудня 1985 року.

4.  Ігор Грицак

Син Василя Грицака, генерала-лейтенанта міліції, народного депутата України 5-го і 6-го скликань від Партії регіонів. Андрій закінчив національний університет Юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Мешкає у місті Харків, хоча із Рівненщиною має міцні корені: його батько є уродженцем села Гориньград, а дядько Віталій Грицак донині живе у Рівному і є депутатом Рівненської облради. 

5. Микола Цупрук

Син відомого рівненського бізнесмена Миколи Цупрука. Микола навчається в місцевому «водніку» на факультеті будівництва та архітектури. Подейкують, що в родині Цупруків є п’ять автомобілів. Зокрема є  автомобілі таких марок як Toyota і Mercedes, а також Cadillac Escalade. Також Микола Цупрук молодший неодноразово був помічений в розважальних закладах в компанії особистого охоронця, який виконує і функцію водія хлопця. Попри це Миколу Цупрука відзначають як «простого хлопця», який не розкидається грошима, як це роблять більшість молодих людей у його статусі. Також говорять, що своє майбутнє він збирається пов’язати із будівельним бізнесом.

6. Дмитро Червонюк

Син директора рівненського льонокомбінату Олега Червонюка.  Власне рівненським Дмитра можна вважати тільки через політичну приписку батька.

Дмитро закінчив в Україні гімназію із золотою медаллю. Нещодавно завершив навчання у коледжі міста Констанц (Німеччина) і отримав запрошення на навчання від університету міста Ройтлінген. Батько планує, що син стане технологом текстильного виробництва.

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Місця з 11 по 20

7. Олександр Лащук

Депутат Рівнеради. Навчався на психолога у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Працював на посаді консультанта голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія. Приблизно в той же період пов’язав своє життя із Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», яке тоді ще не було парламентською партією. У 2007 році Олександр Лащук очолив міську організацію партії, тим самим зробивши перший серйозний крок у політиці. Щоправда, кілька місяців тому був виключений з лав ВО "Свобода", однак він і надалі залишається одним з найяскравіших політиків Рівного.

Кілька років, Олександр Лащук працював в Рівненській облдержадміністрації, звідки був змушений звільнитись, через неспівпадіння переконань з діяльнустю влади. В цей же час здобув освіту магістра державного управління у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Народився 29 вересня 1977 року в  місті Рівне. Розлучений. Має сина.

8. Олександр Нестерук

Син депутата Рівнеради та спортивного мецената Олександра Нестерука. В дитинстві захоплювався бально-спортивними танцями, а також від батькі успаткував любов до спорту.   Хлопець нещодавно закінчив Національний університет «Острозька академія». Однак причарувати сина депутата рівненським дівчата буде не просто, адже Олександр Нестерук молодший зараз перебуває за океаном. Подейкують там хлопець починає будувати власну кар`єру з рядового працівника поліграфічної фірми. Коли ж хлопець повернеться в Рівне наразі невідомо. 

9. Олексій Хахльов

Старший син рівненського бізнесмена Олексія Хахльова. Олексій  Олексійович – дитина від першого шлюбу Хахльова з однокласницею Тетяною. Попри розлучення, колишнє подружжя зберегло нормальні стосунки, а син живе частіше з батьком в Києві, ніж з матір’ю в Нетішені. Пов’язано це, скоріш за все, зі спортивними прагненнями 15-ти річного юнака. Олексій Хахльов-молодший навчається в футбольній школі київського «Динамо». Тут вже досягнув непоганих результатів під пильною опікою батька.

10. Юрій Кульчинський

Син керівника ПРАТ «Радіо Трек» Миколи та заступниці міського голови Рівного Галини Кульчинських народився 6 березня  1992 року. У 2009 році закінчив НВК № 12, де його мама свого часу працювала вожатою. Навчався у математичному класі. Добре знає англійську мову. Хлопець із захопленням вчиться грати на гітарі. Віддає перевагу спортивному стилю одягу, особливо це стосується взуття.

Хлопець не став покладатись тільки на впливових батьків та обрав свій шлях у житті. Нині 21-річний Юрій вчиться на політолога. У людях цінує чесність, щирість та відповідальність. Друзі Юрія вважають його добрим та порядним юнаком і переконані, що він стане успішною людиною.

Про найбажаніших наречених Рівного читайте в наступних публікаціях.

Ключові слова: 

Коментарі

Ну може за Бублика чи королюка ще б замiд вийшла б_) ну якби попросили)))) а за iниших то посадять за розпещення неповнолiтнiх. Або сама iнфаркт достану побачивши такого Берташа зранку в лiжку. Вiе трохи вже потасканий, як для жениха)))
Вибачте за помилки) на цьому комп ютерi немаэ украiнськоi мови.

Як в воду дивився.А тепер сайт буде клєйміть того,кого ще вчора превозносив.Не повії - найдревніша профессія...Ох,не повії...

Хто таким журналістам дозволяє друкуватись? Чи головний редактор теж сліпуватий?

Дуже влучно сказано,підтримую на всі 100%, навіть додати нічого! Є лише пропозиція: створити наступний рейтинг з найяскравішими "попандосами" усіх цих "зАлАтИх" синочків!!!

жених + убийца = Дмитро Червонюк;
посмотрим как этого мажора папик будет отмывать
XD

Дякую Вам за таку відповідь.Один з цих "женихів"(Червонюк) вчора натворив. І навряд чи відповість за зроблене.

нарік?))))
це брєд!!!не смішіть!

так-так))))це точно зауважено!!!

Блін, які нафіг женихи в 15 років?
п.с.вожата, використання фразеологізму "а саме" - безграмотність.
Бульвар, коротше.

Мабудь Лащука за борги виставила на продажу Москальва. Він живе за її рахунок віддати борги нема чим, тьотя награлася горе коханцем і продає для того щоб вернути блрги. Він дуже хотів її грошики. Завжди жив на чиьомусь утриманні, Свобода його утримувала, потім продався для Хахльова, потім дляМоскальової а тепер хто купить?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.