Депутати Рівнеради розслабляються: елітний алкоголь, м'ясо і прем'єр міністр. ФОТО

У всесвітній павутині межі публічного і приватного зазвичай стираються. Ось поглянути хоча б на депутатів Рівнеради, які на своїх сторінках у соцмережах не рідко викладають фото, з яких неможливо не посміхнутися. Пропонуємо вашій увазі цикл матеріалів про життя міських обранців із, так би мовити, зворотного боку медалі.

Директор фірми «САНКОМ-Рівне» та депутат міськради Святослав Євтушенко любить смачно перекусити. Кажуть, що коли він бачить м’ясну рульку, то втрачає над собою всілякий контроль. Хоча, як бачимо, дружина Святослава до цього ставиться з повним розумінням. А порозуміння, як відомо, ключова ознака успішної сім’ї.

Журналіст каналу "1+1" та депутат Рівнеради Олександр Курсик давно засвоїв, що творчий підхід – запорука успіху. Святкуючи день народження дочки він, на відміну від інших, накрив не святковий стіл, а святкове підвіконня. Заодно й підкріпився шматочком хліба з маслом, та й чарочку «приговорив».

Ще один депутат і справжній поціновувач чоловічих розваг Валентин Демчук на полювання з однією рушницею не ходить. Також відомо, що на полюванні він вистрілює не усі снаряди – один, що придає мисливцям життєвих сил та азарту, зафіксований на фото у його руці.

Голова бюджетної комісії Рівнеради та її депутат Едуард Галайчук, очевидно, полюбляє засмажити шашличок із колегами по депутатському цеху та місцевими бізнесменами. Зокрема на фото підприємець Олег Год, напевно, пригощає пана Едуарда цигаркою, проте той, судячи з виразу обличчя, дещо соромиться.

На фото (зліва направо): бізнесмен Олег Год та депутати Едуард Галайчук і Володимир Грудницький

Не менш активно відпочиває і депутатка Ніна Кімстач. Наприклад, не нехтує можливістю випити чарочку вина із Юлією Тимошенко. Попри те, що фото зроблене у 2010 році, воно, напевно, донині гріє душу депутатові «Батьківщини».

Депутат-свободівець та справжній козак Володимир Валявка, судячи із фото у Фейсбуці, був помічений в ошатному товаристві у компанії «Козацької ради». Ех, головне, щоб голова потім не боліла!

Валявка - за рукопотисканням ліворуч

Робота – роботою, а депутати повинні й відпочивати. Ось наприклад міський депутат Олег Карпяк в компанії з депутатом облради Олегом Хомичем, громадським діячем та організатором масових заходів Романом Яворським і головою Рівненської обласної асоціації промисловців та підприємців Романом Кашинчаром та іншими добродіями свого часу був помічений за бокальчиком пива чашечкою кави. Судячи із занепокоєних облич, ошатне товариство бесідує «о високом».

Олег Карпяк перший ліворуч

Найрішучіший депутат Рівнеради Олександр Лащук свою рішучість демонструє навіть на фотографіях. «Так починалась Національна Революція!» - йдеться у підписі під фото. Цікаво, а як вона закінчиться?

Далі буде…

Цей допис – не більше ніж таблоїдний жарт. Шанувальникам ґрунтовних робіт та серйозної аналітики прохання поглянути на екран вгору праворуч, натиснути червоний «хрестик» і взяти до рук книгу «Війна і мир». Приємного читання!

Святослав Євтушенко
Едуард Галайчук
Олег Карпяк
Ніна Кімстач
Олександр Курсик
Валентин Демчук
Олександр Валявка
Олександр Лащук

Коментарі

А Я МАВ ДУЖЕ БЛИЗЬКІ ВІДНОШЕННЯ З ЖІНОЧКОЮ ЄВТУШЕНКО , НЕ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ, ЯК "БРЄВНО"

пане Олександре, ви молодець!!!!!хочуть з вас посміятися, але я вважаю що ви толковий чоловік!!!навіть через те, що ви в палаті з дружиною!!!!! а пити за дітей можна і кращий коньячок!!!!!

О шановний, Ви не читали, що тут робилося під час виборів, така чорнота лялася і на фото і на людину зокрема!

Описание сознательно окрашивает в негативные оттенки вполне безобидную фотографию. Это как минимум неэтично и непрофессионально.

А Лащук що обнявся з голубим?

ахаахах))) явно проізміксована стаття)

чарочку вина?
шановний авторе, український правопис Вам в поміч.
Чарка може бути оковитої, на фото - чітко видно - келих (!) вина!

Євтушенко-красава!))

Нинадазавидовать! "Не менш активно відпочиває і депутатка Ніна Кімстач. Наприклад, не нехтує можливістю випити чарочку вина із Юлією Тимошенко. Попри те, що фото зроблене у 2010 році, воно, напевно, донині гріє душу депутатові «Батьківщини»." Це фото гріє душу і мені. Дай Боже Ніні ще випити чарочку з Юлею! А на поминках Януковича усі нап'ємось!

Ну и ****, автор! Чего ж для юмора себя голым с Люсей Янукович в бане не выставил? Свою жену в неглиже в сауне? Или известности постеснялся?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.