Найбажаніші наречені Рівного. ФОТО

Чарівні дівчата, які стали відомими та успішними, або ж народились у впливовій родині. Ці красуні здатні підкорити серце будь-якого чоловіка своїми чарами, адже вони вродливі, молоді, харизматичні, а головне незаміжні. Пропонуємо вам рейтинг найбажаніших наречених Рівного. До вашої уваги красуні, які посіли місця з 60 по 51.

Редакція сайту чесних новин "ВСЕ" вирішила систематизувати інформацію про незаміжніх успішних дівчат. Рейтинг не є експертним опитуванням, а лише оціночними судженнями редакції. Тож знайомимось з учасницями рейтингу, які посіли місця з 60 по 51.

51. Світлана Лисенко

 

Донька начальника сектору зв’язків з громадськістю УМВС в області Тамари Лисенко. Навчається в Інституті журналістики Київського національного університету імені Шевченка на кафедрі телебачення і радіомовлення. Дівчину надихають книги Стівена Кінга. Закінчила школу моделей «ПАННА».   

52. Ірина Ничипорук         

Ірина Ничипорук входить до когорти найбільш відомих рівненських журналістів. У професійній  діяльності часто спілкується з депутатами та бізнесменами. А її журналістські публікації нерідко впливають на прийняття рішень в місті. Ірина навчалась в  "Школі професійної журналістики" Нова Україна" у таких відомих журналістів, як Андрій Куликов, Наталія Лігачова, Сергій Лєщенко, Дмитро Гнап, Єгор Соболєв та Дмитро Добродомов. Зараз дівчина працює редактором "Рівненської газети".     

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного

53. Ірина Левицька

Донька депутата Рівненської облради Світлани Левицької. Дівчина навчалась у НУВГП на спеціальності облік та аудит. Зараз працює у «Рівнеобленерго». Серед хобі цієї вишуканої та скромної дівчини-фотографія. Також веде здоровий спосіб життя та відвідує спортзал.

54. Юлія Кириленко

23 -річна Рівненська модель. Брала участь у конкурсі «Міс Рівненщина-2010». Дівчина відома у місті як "світська тусовщиця". Дуже любить подорожувати.                    

55. Юлія Козярчук

Донька Миколи Козярчука, директора  ринку «Андріївський» і ТзОВ «Бадьорість». Закінчила ЗОШ №22 у Рівному. Юлія навчається у НУВГП на факультеті економіки і підприємництва. 

Дівчина займається спортом. Також регулярно ділиться секретами гарної фігури на своїй сторінці в соціальній мережі «В контакте». Юля активно відвідує дискотеки, зокрема популярний серед заможних рівнян заклад «Мармелад». 

Як повідомляють читачі сайту «ВСЕ», Юлія Козярчук весела і доволі скромна дівчина. Мешкає в престижному  котеджному містечку в Рівному.

56. Яна Міськова      

Представниця рівненської музичної молоді, яка співає французький джаз. Яна Міськова, яка була студенткою «Альянс Франсез» та Рівненського музичного училища, учасниця міжнародного конкурсу французької сучасної пісні у місті Спліт (Хорватія). Тендітна дівчина з чарівним голосом вже давно підкорила серця рівнян джазовими композиціями у власному виконанні. Цього року Яна розпочинає навчання у Польщі.

57. Марина Прищепа

Відома рівненська журналістка Марина є автором та ведучою програми “Кінолекторій”, яка виходить в ефірі телеканалу «Рівне 1». Також Марина є режисером програми “Веселі уроки”, яка навчає дітей та дорослих танцювати та створювати вироби власними руками. Як режисер, Марина працює над програмою «Анекдоти по-рівненськи». У ній відомі рівняни розповідають свої улюблені анекдоти глядачам Першого місцевого.

За освітою психолог, навчалася у Рівненському Держаному Гуманітарному Університеті. Під час навчання працювала моделлю та брала участь у кількох конкурсах краси. Журналістську кар’єру розпочинала, працюючи у різних газетах. Навіть у 2008 році стала «Студентом-журналістом року» у Рівненській області. Також навчалася у «Школі Універсального Журналіста». Марина займається хенд-мейдом, полюбляє готувати смачні страви і обожнює активний відпочинок, особливо на морі.  

Дівчина тривалий час зустрічається з фотографом та актором Дмитром Хутким.

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного  

58. Надія Козицька

Молода, яскрава та неординарна дівчина-фотограф. Навчалась у Національному університеті «Острозька академія» на факультеті романо-германських мов. ЇЇ знають у місті як талановитого фотографа, адже фотографія для неї – це емоції, спосіб спілкування з людьми.

59. Катерина Гіжицька

19-ти річна успішна модель агенства "Панна", яка отримала звання "Міс університету 2011".  Також на конкурсі «Міс Рівненщина 2013» здобула титул «Міс глядацьких симпатій», а також фіналістка конкурсу «Міс Галичина». Студентка НУВГП,  навчається на факультеті землеустрою та геоформатики.

60. Анна Саверська

Керівник зразкового ансамблю спортивно-бального танцю "Лінія", керівник клубу спортивно-бального танцю "Лінія". Закінчила Європейський університет, спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності”, упродовж девяти років займається із дітками віком від 5 до 14 років.

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного

Хто розташувався на інших позиціях в рейтингу найбажаніших наречених Рівного та кого визнали найбажанішою нареченою читайте в продоженні рейтингу вже наступного тижня. 

Коментарі

На счет курения-это дело личное. но то, что человек Саверская очень подлый и непорядочный-истинная правда. возомнила себя выше некуда

Куряща Саверська ,кому вана потрібна, діти які будуть .Просто капець якийсь наречену нашли.

Ну кого кого а Анну Саверську з цього списка потрібно видалить сама брехлива і бездушна людина.Жах яка.

Чи є серед них цнотливі?

Хто це складав !? Краще видаліть цю статтю самі ж позоритесь.

"У професійній діяльності часто спілкується з депутатами та бізнесменами" - і що? дзвонити і брати коментарі діло нехитре...
А от № 51 - кльова фотка

Коли наступна частина рейтингу?

Я тоже в шоке

я за номер 51 і номер 54

NOT FAPABLE :C

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.