Невідомі захоплення депутатів Рівнеради. ФОТО

У всесвітній павутині межі публічного і приватного зазвичай стираються. Ось поглянути хоча б на депутатів Рівнеради, які на своїх сторінках у соцмережах не рідко викладають фото, з яких неможливо не посміхнутися. Пропонуємо вашій увазі цикл матеріалів про життя міських обранців із, так би мовити, зворотного боку медалі.

Слово «депутат» у вас асоціюється із чолов’ягою у костюмі? А от депутат Рівнеради Тарас Максименко ламає подібні стереотипи у корені. Схоже, що він вирішив працювати для людей не лише в раді, а й на сцені в якості діджея. Головне, щоб виборці гідно це оцінили!

Депутат Олександр Нестерук відомий у Рівному своїм меценатством, зокрема, підтримкою спортивних заходів. Також він декларує, що регулярно займається спортом. Ось, зокрема, вашій увазі ексклюзивне фото із його тренування, зроблене під час мультимедійного проекту "Спорт.Тime".

Депутатів дуже часто критикують, що вони їздять на крутих автомобілях, при тому зовсім про народ не думають. Схоже, що депутат Рівнеради Юрій Романенко дослухався до цих слів і пересів на вертоліт. Щоправда, судячи з підпису до фото «На охоте», на вертольоті пан Юрій літає лише під час полювання. Зрештою, він же не президент!

Депутат Володимир Грудницький добряк до найпотаємніших закутків душі. Відпочиваючи в ошатній інтелігентній компанії, він, маючи одіяло на плечах,  рятує своїх побратимів від холоду власними обіймами. А що може бути краще, ніж теплі стосунки поміж справжніх друзів?

Серед людей також повелося вважати, що депутати плавають і купаються в «зелені» (тобто в грошах). Навряд чи відмовився б депутат Рівнеради Сергій Сидоришин від «купання» в іноземній чи вітчизняній валюті, але поки-що, судячи з фото, плаває у зелені в прямому сенсі. Як бачимо зі світлини, мова про зелені лілії, посеред яких пан Сергій вправно маневрує на човні.

Хто вам сказав, що всі депутати їздять на крутих тачках? Ось депутатка Рівнеради Лариса Зелінська судячи з фото надає перевагу більш екологічно чистому транспорту. І справді, воно й економічно, і екологічно. Тільки їхати рекомендовано не спиною до дороги, а обличчям!

Під час земельних суперечок на сесії Рівнеради аргументом від схожого на супергероя з коміксів депутата-адвоката Руслана Шевчука може стати його же погляд, у поєднанні із недитячою іграшкою в руках. Щоправда, навряд чи зазвичай інтелігентного Шевчука хтось спроможний дістати настільки, аби той завітав до Рівнеради у гідрокостюмі.

Депутат Рівнеради він же начальник ЖГП «Галицьке» Артур Хорхолюк намагається бути ближчим не лише до виборців, а й до природи. Напевно він вважає, що на відпочинку в лісі нічого цуратися рідної землі, розстеляючи покривала. Адже зрозумівши природу, можна зрозуміти апогей її творіння – людей. А це так необхідно у депутатській діяльності, чи не так?

Цей допис – не більше ніж таблоїдний жарт. Шанувальникам ґрунтовних робіт та серйозної аналітики прохання поглянути на екран вгору праворуч, натиснути червоний «хрестик» і взяти до рук книгу «Війна і мир». Приємного читання!

Тарас Максименко
Олександр Нестерук
Юрій Романенко
Володимир Грудницький
Сергій Сидоришин
Лариса Зелінська
Руслан Шевчук
Артур Хорхолюк

Коментарі

тож одіяло на плечях? чі ковдру і одіяло вже не розрізняєш?

Не "одіяло", а ковдра...хоч трохи перевіряйте ВСЕ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.