Син відомого рівненського лікаря їздить 300 км/год на автомобілі вартістю 130 000$?

Не встиг у Рівному стихнути скандал навколо сина нардепа Валентина Королюка - Бориса, який виклав до фото-сервісу Instagram фотографії де він їде зі швидкістю понад 200 км/год, як на цьому ж сервісі відзначився інший представник золотої молоді Рівного. Син головного лікаря рівненського онкодиспансеру Григорія Максимяка – Тарас напевно вирішив довести, що здатний витиснути ще більше, виклавши фото автівки, що їде летить зі швидкість 300 км/год. Звісно, якщо за кермом перебував саме він.

Див. також У Рівному син нардепа-олігарха хизується перегонами на швидкості 200 км/год

Як відомо, за освітою Тарас Максимяк юрист, також закінчив медичний коледж. Хлопець нині працює в столиці в сфері автомобільного бізнесу, оскільки його старший брат Борис володіє автосалоном у Києві. Можливо, не в останню чергу тому на його сторінці в Instagram чимало світлин за кермом різних автомобілів або ж просто автомобілів бізнес-класу. Достеменно відомо, що мешкаючи у Рівному Тарас кермував автівками Hyundai Tucson та Toyota Camry.

Судячи з фотографії, до 300 км/год розігнали автомобіль Alpina (одна із його модифікацій), виготовлений на базі BMW 7. За свідченням експертів, в Сполучених Штатах вартість цього авто становить від 127 600 доларів (зі звичайним кузовом і заднім приводом) до 134 500 доларів (повнопривідна з подовженим кузовом).

Перевірка автентичності цього фото засвідчила, що це – не картинка з інтернету, а оригінальна фотографія. Чи належить це авто синові головного лікаря рівненського онкодиспансеру, брат якого володіє автосалоном – невідомо. На відміну від Бориса Королюка, Тарас Максимяк ні прямо, ні опосередковано не підтвердив, що це його авто і що за кермом сидить він. Хоча, судячи з коментарів друзів хлопця, вони не здивовані тим, за кермом якого авто знаходиться їхній товариш. Хоча й дехто з них занепокоєний зафіксованою на спідометрі швидкістю.

Див. також Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів. Частина 2

Це фото на його сторінці в Instagram свідчить про нову моду серед золотої молоді – хизування швидкою їздою. Тільки от ця гра у «хто швидше?» не завжди закінчується добре. Детальніше про це може розповісти син власника рівненського льонокомбінату Дмитро Червонюк, котрий нині знаходиться у СІЗО за те, що насмерть збив людину. То чи вартують таких наслідків ці «понти»?

p.s. До речі, судячи з іншого фото на Instagram, Тарас Максимяк цікавиться сучасною літературою. Воно й правильно, адже сучасна молодь нині так мало читає...

Див. також Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. ФОТО Частина 2

Ключові слова: 

Коментарі

Машина мені треба) І квартира мені треба) і гарний чоловік мені треба)))
Я Вам говорю тількі про те, що я бачила. Медсестра мені в очі сказала суму "додаткових розходів". Але аргументувати конкретно на що ті розходи підуть не змогла. І від того стає смутно.

Ліки, наркоз, шовний матеріал оплачують хворі окремо) за роботу повинна іти нормальна зарплата) не спорю) зарплата мала, але то не дає причин брати з людини яка хвора такі гроші. Я маю можливість поїхати в Європу, а багато хто немає...і немає можливості заплатити взятку... А не брати людину на операцію, яка під загрозою смерті, бо вона тобі взятку не дала - то гріх, як на мене. Мусять бути якісь моральні цінності. Україна - не Європа. Але то добре? Ми не стараємся бути кращими... Ми сидим в своїх же какашках. І то хвороба цілої країни.
Кожен старається заробити максимум, але все добре в нормі. Так що прошу зменшити суму взяткі з 5000 до 3000 хоча б))))

То може вам та машина не треба і ви до цього не прагните. Є різні легальні заробітки в лікарів, про які ви незнаєте просто і це далеко не "взятки", а ще є кредит;)

Перепрошую, взятка це коли лікар бабоси всі ложить собі в карман, а порахуйте скільки коштують ваші препарати, наркоз, шовний матеріал, і врешті решт сама робота. Це ж держава не дає. А закордомом це в лікарні все є. Я не про ті капризи, що болить, а про людський фактор, що син не жонатий і корова не дає молока. Це ж не входить в прямі обов.язки лікаря. Боряться, ахахахах, ви смішні, . А якщо хочете покарати лікаря то йдіть і пишіть на лікаря в правоохоронні органи, живіть справедливо. Хай тоді всі лікарі сидять в тюрмі, бо всі беруть бабос. Правда буде чудово? І всі будуть лікуватись закордоном безкоштовно.
Україна не європа запам.ятайте.

Я на свою операцію і поїхала до Європи. Тут я живу, плачу податкі і отримую лікування безкоштовно. Ну так) Зарплати в лікарів маленькі. Але тоді хай борються за підняття зарплат, а не беруть доплату за операції по 5000 євро. Бо якщо я не помиляюсь то це називається "взятка" і це карається законом. Цікаво, а куди Ви ходите коли Вам щось болить? Я думаю прийти до лікаря і сказати, що мені там і там болить - це не карпиз. Та і дивлячись на машини наших лікарів не віриться в їх зарплату 1200 грн. Я заробляю більше, але такої машини немаю.

Пані а вам погано зробили операцію? Вам шкода тих грошей на своє здоров.я. То їхали б за кордон. Нема чого нашим лікарям платити хай живуть на 1200 грн, при тому вислуховуючи ваші проблеми, колупаючись в машій дупі і терплячи всі ваші капризи.
Це ж нормально коли сантехнік має тотожну зарплату лікарю. Шо там гавно шо там.

Ну ви і подонки всі. Обсирати головного лікаря? який з старого онко диспансера в Тютьковичах зробив міжрегіональний онко центр національного значення, один з найкращих в нашій країні. Який врятував не одне життя, хірург з золотими руками. Майте совість, не рахуйте чужі гроші, працюйте, а не займайтесь читанням висновків безмозглого автора третьосортного сайтику, який навіть не в змозі відповісти на коментар власне Тараса.

за те "недовго"скільки ще синку людей загине під колесами цих ніщих морально,буржуїв?

Я живу за кордоном i кожен раз приiжджаю додому i розумi., що у нас всiм начхати на тi закони) ) але всi чiпляються тiлькi до дiтей забезпечених батькiв. Вони народились в такiй сiм i. Спитвйтк звiдки батькi беруть грошi. Крiм того фото де видно його i швидкiсть машини немаэ. Я теж в iнстраграмi виставляю фото гарних дiвчячих поп) але то не означаэ шо то моя попа))) Давайте будем справедливими) той матерiал можна прирiвняти до плiток. Напишiыть краще про доходи лiкарiв в Украiнi) сама недавно робила операцiю i можу сказати щиро) в Эвропi дешевше нiж у нас в Рiвному__))) Щк раз перепрошую за помилкi) самiй стидно так знущатись над рiдною мовою)

Хм) А брата з його автосалоном чому не врахувуєте?) Ато зразу тато-тато)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.