На концерті днів польської культури у Рівному загубились ведучі

20 вересня у Рівненському музично-драматичному театрі був справжній аншлаг. Зала була заповнена охочими послухати та подивитись польські ансамблі. Концерт відбувався в рамках проведення днів польської культури в Рівному.

 

 

Особливістю цьогорічного святкового вечора стало святкування 20-ій річниці діяльності товариства польської культури на Рівненщині. На урочистостях окрім представників польського консульства були присутні обласні та міські чиновники. Кажуть проведення днів польської культури в Рівному подія непересічна.

Урочиста частина вечора розпочалась о 18:00 вступним словом ведучих, які запросили відкрити дійство голову Товариства польської культури Владислава Багінського. Останній представивши усю польську делегацію гостей, запросив до слова і місцевих чиновників – міського голову Рівного Володимира Хомка та голову Рівненської облради Юрія Кічатого.

До слова, ведучими дійства були екс-ведучий "РадіоТрек", ведучий "Радіо 24"Андрій Конько та прес-секретар голови Рівненської облдержадміністрації Юлія Гуменюк. Обоє з польським корінням.

Вечір проходив за стандартним шаблоном: на сцену виходи представники польської делегації, місцеві чиновники і кожен у своїй промові підкреслював, що такі заходи наповнюють стосунки між двома народами теплотою і щирістю, та роблять їх ближчими.  

Розбавляли довгі речі виступами польських гуртів, які співали, танцювали, декламували лірику.

Для молодшої публіки захід міг видатись нудним. Однак старше покоління було в захваті. На очах у багатьох глядачів були сльози.

Але, як то у нас годиться, не обійшлось і без ляпів. Через дві години після старту концерту… ведучі просто не вийшли на сцену! Спочатку у залі промайнула думка, що то спеціальна така задумка, але коли більше хвилини сцена була пуста і викликати ведучих не вдавалось навіть оплесками – це насторожило. Щоб якось врятувати ситуацію, на сцену випустили танцювальний гурт. Що це було – і досі для усіх загадка.

Навіть промайнуло тривожне здивування на обличчях у чиновників, які сиділи у першому ряді амфітеатру. Володимир Хомко нервово оглянув зал і вже збирався якось рятувати ситуацію, як тут в унісон із початком танцю польського гурту, на сцену вискочила ведуча, яка на ходу спотикаючись просто вклонилась.

:

Серед глядачів можна було помітити (зліва направо) директора "РадіоТрек", чоловіка заступниці міського голови Миколу Кульчинського, прогграмного директора Рівненської обласної держтелерадіокомпанії Петра Мідрігана та гендиректора РОДТРК Петра Велесика.

По закінченню дійства польські та рівненські чиновники не розходились, а стояли у холі та обговорювали вечір. Це мабуть і логічно, оскільки за програмою о 21:00 годині останніх чекав святковий бенкет у ресторані готелю "Мир".

Коментарі

Гуменюк уже ніхто і звуть її ніяк! От таке невеселе закінчення казочки про "гадкого утенка"!

Вам же вказали на помилки, але ж ви їх вперто не виправляєте))))))))))))))))))))))))))

Мої шедеври - ніде, бо я не журналіст)))) Але неправильні імена, та неправильно вказані посади це вже геть смішно))))) З тим же успіхом в школі дітки на вистави та концерти пишуть відгуки, хоча ні, діти пишуть більш грамотно)))))

Де можна прочитати ВАШІ шедеври журналістики,невизнаний ГеНІЙ?

Дорога Віто Рижук, напишіть статтю, хоча ні, не так... Напишіть фантастичний роман про те як ви стали журналістом) Я розумію, що блоги на ОГО це круто... але ж... Як журналіст ви мали б перевіряти факти. З сайту ОДА: Гуменюк Юлія Володимирівна - начальник управління інформаційної дяльності та комунікацій з громадськістю. З офіційного сайту РОДТРК: Велесик Андрій Петрович - генеральний директор Рівненської обласної державної телерадіокомпанії. Чи у Вас катастрофічно не вистачає часу перевіряти факти. Мені дивно звідкіля пан Крившеєв набирає цих "пісатєлєй", студенти пишуть краще та грамотніше.... Візьміть їх на практику)))))))) З повагою, просто я)

Петро Велесик - гендиректор РОДТРК)))))))))))))

От бухнути наші чинуши за казенні гроші на халяву раді.

Ну от не організується у нас ніякий концерт да і без якогось ляпа! Це ведучі мабуть так втомились і невдало пішли на перекур!..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.