Чим депутати і політики займались на концерті Дзідзьо у Рівному. ФОТО

 

Спільний концерт гуртів Скрябін та Дзідзьо, окрім фанатів-тінейджерів, відвідали деякі рівненські політики. Зазвичай серйозних та офіційних, тут їх можна було побачити зовсім в іншому амплуа.

 

 

Депутати і політики вирішили не стояти осторонь сучасної популярної української естради і на собі відчути чим живе і дихає їхній молодий виборець.

За версією одного із Інтернет видань депутат та голова бюджетної комісії Рівненської облради увійшов у ТОП-5 найсексуальніших політиків Рівного. Вочевидь таке твердження має підставу. На концерт Олексій Кособуцький прийшов у супроводі двох симпатичних брюнеток.

А пізніще щось весело розповідав депутату Рівненської міськради та директору Міського палацу культури Тарасу Максименку.

На "Мегаподію" Тарас Максименко завітав у супроводі аж трьох чарівних панянок: дружини і двох дочок.

Попри відсутність дощу, погода все ж була прохолодна. Зігрівались хто чим може: жартами, хорошим настроєм і різними напоями...

Поки депутат Рівнеради Юрій Запорожець крутив дулі, його колега, депутат Володимир Грудницький, щось випивав із гарною білявкою біля стадіону. Як пізніше нам розповіли, пив депутат віскі із фляги – ним пригощав на стадіоні своїх знайомих. Цікаво, а як це співвідноситься з законом про заборону розпивання спиртних напоїв в публічних місцях?

На відміну від самого депутата, його супутниця не дуже зраділа увазі з боку журналіста.

Відзначився запальними танцями під час виступу Скрябіна екс-кандидат у депутати до обласної ради на проміжних виборах 2013 року Олександр Зайчук (четвертий зліва). Чоловік прийшов у компанії друзів уже «веселим». Вони «гаряче» танцювали, чим привертали увагу оточуючих та додали усім гарного настрою.

Олександр Зайчук із задоволенням нам позував на камеру з дівчатами.

Друзі екс-кандидата у депутата теж весело позували перед фотокамерою журналістів "ВСЕ".

Коментарі

А чи не з "ОГО" випадково тут гнилими коментами потягує? Всі знаютьпро відношення керівництва ого-шки до того, що Віта перейшла на "ВСЕ"?...

шановний, кожен судить в міру своєї розпущеності.... там немає жодного слова про те, що ці хлопці сумнівної поведінки ,а лише що "був помічений" і "залюбки позував". Ви робите власні такі висновки і це значить... втім самі розбирайтеся, чому ви саме такий висновок зробили)) 

а що це так старшно випивати віски, чи може за це кримінальна відповідальність? Депутат собі чемно заховався. Не бачу нічого поганого, просто весело. Щодо віски не стверджую, бо мене нажаль, не пригостили (((((

не в "слідуючий", а в "наступний" )

От ржу нємагу х))
Якби та сама Віта Рижук була легкої поведінки і кидалась на усіх політиків із якими знайома і спілкується - здоровя б не вистачило їй вдень працювати і шось там на сайт шкрябати!
Думаю вона просто на концерті вирішила засвітитись із "знаменитостями" от і повлазила у кожен кадр і виставила себе сюди. логіка проста у неї.

Ваша діяльність нагадує діяльність спецструктур КГБ та НКВД.
Журналісти вашого ж ресурсу підставляються під кадр поряд з іншими людьми, а потім ви пишете статті сумнівного змісту щодо перебування тих людей в компанії якихось дівчат.
Зокрема, серед двох дівчат, з яким прийшов Кособуцький, є ваш журналіст Віта Рижук (праворуч від нього).
По-друге, у так званому "позуванні" Зайчука також фігурує ваша Віта Рижук.
То може це ваш журналіст трохи "легкої" поведінки, кидається від одних чоловіків до інших, а не ці хлопці сумнівної є поведінки?

А я у Грудницького бачив маленький термос з зеленим чаєм яким він пригощав друзів, чи він Вікторія Вас особисто пригостив віски :) ????
І в загалі слідуючий раз на такі міроприємства запрошуйте судмедексперта, що би "навєрняка" :)

Дякую за пильність :-)

"виіршили", "підстваву", "екс-кнадидата" - =))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.