У Рівному ввечері бажали «Доброго ранку!»

У четвер, 26 вересня, у ресторані "Le Chalet" відбулась справжня хіп-хоп вечірка під цікавою назвою "Доброго ранку!". Один із лідерів реп-гурт "Аромотерапія", Андрій Дев'ятий протягом двох годин "качав" зал своїми драйвовими треками.

Незважаючи на непогоду, на концерт прийшло більше 200 пошановувачів репу. Усі столики були наперед замовлені, вільні місця взагалі не спостерігались.

БІЛЬШЕ ФОТО З ВЕЧІРКИ - ТУТ.

Маловідомий, проте талановитий реп-гурт зумів зібрати в одному залі людей різного віку та статусу: від простих рівнян до знаних людей міста.

Були помічені: лідер гурту "ОтVinta" - Юрко Журавель, власник магазину "Мастер Суши" - Дмитро Бородавко, Голова Рівненської обласної організації ГО "Український вибір" - Михайло Бузинарський та багато інших відомих рівнян.

Варто зазначити, музиканти займаються музикою близько 12 років. Сьогодні "Аромотерапія" – досить відомий гурт серед любителів репу. Як розповідає один із лідер гурту – Андрюха Дев’ятий, концерти "Аромотерапії" відбуваються нечасто , але виступати є де і, що найголовніше – є для кого. Що цікаво, в хлопців спонсора немає: працюють на тому, що зароблять на творчості. При цьому, обраному жанру не зраджують заради легшого просування своїх пісень.

Андрій розповідає:

- Основна база для наших репетицій - це місто Луцьк. Як зізнається Дев’ятий, поки гурт не планує нічого змінювати і кудись переїжджати.

На цьому ввечері вразили присутніх і тексти пісень - теми були дуже філософськими та нетиповими. Зустрічались роздуми про життя, людей, почуття.

- Кожен пише тексти під себе – це, по суті, основна "фішка" репу: не потрібно підлаштовуватись під текст, ти створюєш собі сам свій стиль та свою манеру – ділиться Андрій, - ти твориш текст і відразу уявляєш, як його читатимеш.

По завершенню концерту, усі охочі  залишились у ресторані та продовжили вечірку у неформальному спілкуванні із "Аромотерапією".

Пропонуємо вашій увазі соло у виконанні Дев'ятого.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.