Дзеркальне життя золотої молоді Рівного. ФОТО

У золотої молоді Рівного, як то кажуть, своя атмосфера: вони тусуються в модних клубах, їздять на дорогих авто, п'ють віскі та їдять суші, слідкують за віяннями моди. Також у них є мода ще одна характерна риса - робити "вагон" фотографій "телефоном у дзеркалі". Сайт чесних новин "ВСЕ" помандрував сторінками дітей політиків та бізнесменів, зібравши колекцію їхніх "золотих" автопортретів.

Судячи із частини світлин, не вся золота молодь Рівного страждає на "синдром качечки", роблячи на фото качині губи. Хоча про всіх цього не скажеш. Та і хто сказав, що в цьому є щось погане? Цілком ймовірно, що дівчата-каченята гарно цілуються, адже постійно тренують правильно згортати губи.

Можливо, відома рівненська модель агентства "Панна" і донька депутата Рівнеради Олександра Сачука - Дарина такої ж думки? До речі, у неї фотографій у дзеркалі чи не набільше з-поміж усіх.

Цікаво, можливо люди знімкують своє відзеркалення тому, що їх нікому фотографувати? Хоча, мабуть, ні. Ось поглянути хоча б на доньку депутата Рівненської облради Руслана Сивого - Вікторію: фотографується зі своїм приятелем у зеркалі, хоча ж могли познімати одне одного :)

Мабуть не хоче знімати свою дружину Ілону брат Дарини Сачук, депутат Рівнеради Антон Сачук.

А, можливо, наявність великої кількості автопортретів в зеркалі - це сімейна "фішка" родини Сачуків?

Ще одну "фішку" вигадала донька директора модельного агентства "ПАННА" Вікторії Дембіцької - Юлія і узялася робити автопортрети не на мобілку, а на планшет Ipad.

І не вона одна. Донька одного із національних лідерів компанії Mary Kay Аліни Проскурко - Анастасія також продемонструвала, що розмір таки має значення.

Ну, а фото зроблене телефоном також повинно були - для галочки.

Невідомо, для якої "Галочки" фотографувався син члена Рівненського міськвиконкому Олексія Муляренка - Андрій (праворуч) разом із товаришем.

Якби це фото призначалося б для доньки директора Рівненської фабрики нетканих матералів Олександра Корольова - Аліни (тримає телефон), вираз її обличчя співпав би із тим, який бачимо на фото праворуч :)

 Не вираз обличчя, а колір мобільних телефонів Iphone-4 співпадає у багатьох представниць золотої молоді Рівного. 

Донька бізнесмена і співвласника парк-готелю "Швейцарія" Юрія Міркова - Олена 

Донечка першого заступника голови Рівненської райдержадміністрації Сергія Подоліна - Каріна

Донька власника готельно-розважального комплексу "Хутір" Миколи Дячука - Софія

Донька власника готельно-ресторанного комплексу «Орлан» Андрія Ничипорука - Дарія.

До речі, Дарія Ничипорук має не лише білий "Айфон". Тож автопортрети робить з допомогою різних девайсів.

З допомогою своєї руки тримає мобілку відома рівненська тенісистка Софія Ковалець - донька власника готельного комплексу "Софія", названого, як ви здогадалися, на її честь. 

На честь кого депутат обласної ради Олег Скороход назвав свою доньку Ярину нам невідомо. Знаємо лиш те, що роблячи автопортрет у дзеркалі вона дивиться не на екран чи об'єктив мобілки, а на своє відображення.

Як бачимо, любить повеселитися перед зеркалом і родичка депутата обласної ради та співвласника мережі АЗС «ОЛАС» Олега Хомича, вона ж співвласниця мережі кавових автоматів Анна Наумчук.

Сайт чесних новин "ВСЕ" бажає своїм читачам небувалих веселощів та приємних миттєвостей від кожного прожитого дня. А зеркало... А зеркало використовуйте за призначенням :)

Коментарі

Смішно, коли тупе виправляє інших, "правИльно"!

Сачук Дарина гарна і стильна!

Дюг, навчись писати грамотно і правельно .
А не публікуй цю *ересь*
твої статті рівня школяра,
знайди себе в іншій сфері діяльності.

хахаха !!!!состоятельные,добившиеся успеха, взрослые люди точно не будут сидеть и писать такое на детей успеных людей. у них просто на такое нет времени, "состоятельная вы наша".. тем более завидовать. даже родителям нашим нет времени сидеть ,читать и коментировать это все , у них и без этого интересная жизнь

Это уже лишнее ;)

Ну так может пообедаем ?
Какую кухню предпочитаете?

Вот так лучше )
Минусы есть у всех , вне зависимости от состоятельности. Лично я считаю , что в мире не без уродов, и это аж никак не зависит от денег. Все мы равны перед Богом , но как прожить свою жизнь решаем мы сами. Каждому свое. А минусы ... Они есть у всех. Просто нужно найти своего человека , ведь в любимом - любишь все недостатки , а в нелюбимом раздражают даже достоинства.

Ну куда же мне до Вас, мы же - быдло..
В институтов не кончали))))
Ну а если серьёзно, я не испытываю к Вам никакого негатива..
Мне нравятся ухоженые девочки-дети состоятельных родителей, с такими проще общаться, в основном..
Но есть опять же много минусов, это лично мой опыт..
Не хотел Вас обидеть.. чесно.. извините..

Уважаемый , оставьте свои фамилиарности при себе. Заметьте , можно сделать вывод что вы - далеко невоспитанный человек. Так как в то время когда я обращаюсь к вам на вы , вы нашиваете меня пупсиком . Оставьте все это при себе , пожалуйста. Слава Господу Богу , что дал мне родителей которые меня правильно воспитали. Советую и вам поучиться.

Бу-га-га 2 ))))))))))))))))))
Ох вы ж мои пупсики, поднимаете мне настроение с утра!
Спасибо!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.