Рівненський рок-гурт "FarInHate" дебютував на каналі A-One

Рівненський рок-гурт "FarInHate" відзняв кліп до пісні "Час". Зйомки проводили у Рівному та Дубенській міській лікарні. В Інтернеті кліп з’явився шостого жовтня. У складі гурту  шестеро музикантів віком від 22-26 років. До слова, молодий гурт у цьому місяці відсвяткував своє п’ятиріччя.

 

Історія гурту розпочалась у жовтні 2008 року, коли гітарист Андрій і барабанщик Антон вирішили реанімувати свій колишній музичний проект "Кренч". У результаті багатьох експериментів, суперечок, життєвих перипетій та зміни складу, в кінцевому результаті виникає концепція гурту під назвою "FarInHate" ("Далеко в Ненависті"- переклад з англійської)

Цього року гурт "FarInHate" став кращим із 30 рок-гуртів на фестивалі "Тарас Бульба" здобувши перше місце.

- Назва перекладається, як "Далеко в ненависті", - розповідає один із шести рок-виконавців Олексій Семещук. - Хоча насправді назва взята, як слово, співзвучне температурній шкалі. Просто так естетичніше і краще дивиться. Кліп "Час" ми відзняли на початку вересня цього року, а в мережу Інтернет він потрапив вже шостого жовтня після презентації на каналі телебачення A-One. Окрім шістьох виконавців, у нас є ще один незмінний учасник, звукорежисер та "батько" нашого гурту - Андрій Далевський.

Зйомки проводилися у Дубенській міській поліклініці

- Персонал лікарні поставився до зйомок дуже професійно і відмовлявся знімати "не по правилах", тобто все мало бути ніби по-справжньому, - ділиться враженням Олексій Семещук. – У поліклініці дуже приємні люди, за що їм окрема подяка - підтримали нас. Враження після зйомок найкращі. Хоча дуже втомилися. Змушені були рано-ранісінько бігти на роботу, але страшенно щасливі! Особливо важко було чекати хоч якихось кадрів зі зйомок, все переживали за якість. Після десяти секунд перегляду зрозуміли, що маємо справу з професіоналом.

Звукорежисер гурту "FarInHate" Андрій Далевський та актриса з кліпу Ксенія Бексс

Другу частину кліпу молоді рокери мали знімати на одному з незавершених будівництв Рівного, але погода завадила -зйомки провели в ангарі.  

Молоді рок-музиканти мріють у своїх піснях донести ідею, що світ можна зробити кращим. І починають із себе.

- Ніхто не ідеальний, але ж можна постаратися бути трішки кращим, - зазначає Олексій. - Все, що ми хочемо сказати - в наших піснях. Це абсолютно власний погляд на речі, які ми не нав’язуємо нікому. Ніхто з нас не вважає себе супер ідеологом, але якщо є можливість висловити свою думку та переконання - це ж чудово.

FarInHate - ЧАС

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.