Брати Капранови у Рівному співали пісні для дорослих у стилі "кобза-реп"

У четвер, 11 жовтня, відбувся творчий вечір братів Капранових. До Рівного вони приїхали з музичною програмою «Дзен.UA» - це спільний проект Дмитра і Віталія Капранових та поета Сергія Татчина. Талановиті письменники співали у музичному стилі «кобза-реп» - це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Підірвали ж публіку дотепними жартами для дорослих.

- У Рівне ми приїхали на запрошення нашого друга, продюсера, директора Юрка Григоровича (лідер гурту «От Вінта» Юрко Журавель, - прим. авт.). Бос сказав, щоб ми сьогодні співали, - жартують брати Капранови. – Правда, Дмитро трішки не вміє співати. Я на гітарі граю з п’ятого класу. Тому ми подумали, що можемо щось сказати людям за межами прози. Так з’явилася наша програма «Дзен.UA». Виконуємо пісні на слова чудового талановитого поета Сергія Татчина. Разом ми зробили програму, яку називаємо «кобза-реп» - це великий жанр, який включає в себе : кобза-блюз, кобза-реґґі, кобза-рок, кобза-вальс, кобза-боса-нова. Це вже готовий продукт випробуваний на людях.

Брати Капранови під час розмови багато жартують та ідеально доповнюють один одного. Коли говорить один - інший замовкає. І навпаки. Через однаковість розрізнити хто є хто - майже неможливо. Ну хіба, лишень у братів трішки різні вуса, - жартують, що один із них не встиг зробити укладку.

- Справжній тріумф колись у нас відбувся саме у Рівному, - згадують брати. - На малій сцені драмтеатру ми з Юрком Журавлем виступали півтори години.

Брати Капранови вчора знову повторили свій успіх у кафе «Jamaica». Письменники обіцяють повернутися у Рівне вже за три тижні знову. Про  творчість письменників, політичні вподобання, релігію та навіть кохання читайте вже незабаром у ексклюзивному інтерв’ю на нашому сайті. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.