Дзідзьо заспівав в губернатора Рівненщини і переночував на президентській дачі. ФОТО

На маленькій Батьківщині губернатора Рівненщини, а саме у Рокитному, відбувся концерт гурту "Дзідзьо". На заході освідчилися в коханні два парубки на ім'я Микола. На цьому концерті зібралося більше двох тисяч глядачів, котрі знайшли від 50 до 70 гривень на квитки. А хто не знайшов, дивився концерт із... залізничних колій. Про все це - у репортажі сайту "ВСЕ".

Ще до цього заходу місцеві мешканці висловлювали сумнів щодо можливості приїзду "дядька з телевізора". Адже візит зірки їм здавався чимось малоймовірним. У соцмережах писали: "Люди, не ведіться, це все "розвод", не може до нас приїхати "Дзідзьо", це хтось зараз продає квитки, а потім просто зникне із грошима". І якщо у мешканців обласного центру такі слова можуть викликати лише поблажливу посмішку, адже тут приїздом відомого українського артиста нікого не здивуєш, то для рокитнівчан це видавалося чимось захмарним. Принаймні такий висновок зробив автор цих рядків. Як розповіли нашому кореспондентові місцеві мешканці, єдина зірка сцени, яку вони бачили у своєму місті - це Вєрка Сердючка у 2007 році. ВСЕ.

Зрештою, повернемося до самого концерту. Він відбувся на "Ювілейному". Ні, це не мікрорайон, як у Рівному - таку назву носить рокитнівський стадіон.

Під час попереднього продажу було продано близко 500 квитків. Тож більшість бажаючих купували їх безпосередньо перед концертом. Квитки вартували від 50 до 70 гривень. А бажаючих послухати "Дзідзьо" виявилося більше двох тисяч осіб.

Доки стадіон заповнювався, глядачів розігрівали діджеї з м.Рівне X-Ray та Реванш, а також найкращий ведучий Рівненщини MC Gonibes, якого в простонароді кличуть просто - Міцик. До речі, як розповів останній, у Рокитне публіка виявилася доволі специфічна. 

MC Gonibes він же Міцик та DJ X-Ray (за пультом)

- Відразу видно, що люди тут не розбалувані такими концертами, - зауважив ведучий. - Вони прийшли на тусовку, але абсолютно не знали як себе вести. В той час, коли на подібному концерті у Рівному у фан-зоні всі давали "дригака", рокитнівчани просто стояли і дивилися на сцену, не знаючи, чи це дивитися треба, чи танцювати, чи як себе вести. Хоча до виходу на сцену "Дзідзьо" вони все ж розкрилися і розслабилися.

Сам стадіон "Ювілейний" запам'ятався автору цих рядків двома особливостями. Перша. На стадіоні є абсолютно адекватні туалети з поділом на "М" та "Ж", у яких є... гаряча вода. Так, в далекому північному селищі міського типу на місцевому стадіоні є сучасна вбиральня, у якій із крана тече гаряча вода.

Вбиральня на стадіоні у смт. Рокитне має гарячу воду

Тут же пригадався концерт цього артиста на стадіоні "Мототрек" у Рівному, де організатори привозили 4 біотуалети, оскільки ця "розкіш" в інфраструктурі стадіону не відповідає жодним нормам і не взмозі приймати відвідувачів.

Друга особливість - вольєр із собакою на стадіоні. Можливо у цьому немає нічого особливого, але, водночас, бачимо, що у місцевого мешканця донині заведено, що у будь-якому господарстві повинен бути собака-охоронець. А з цього робимо висновок, що восьмитисячне Рокитне хоч і міського типу, але селище. Не в останню чергу, у підсвідомості його мешканців.

Ще одна річ, яка кинулась в очі перед концертом - у Рокитне люблять пиво. Принаймні дуже багато відвідувачів активно споживали хмільний напій. Водночас, п'яного "бидла", криків чи дебошу тут ніхто не влаштовував. У порівнянні із концертом у Рівному, публіка здалася більш вихованою. А можливо просто більш скованою?

Про те, що на батьківщині губернатора чекали артиста Дзідзьо, говорить не лише дві тисячі відвідувачів концерту, а і та ретельність, із якою до нього готувалися маленькі відвідувачі. 

Тут тобі і охайно розмальовані обличчя, і спеціальні плакати, розписані з нагоди концерту.

До сцени гурт "Дзідзьо" підїхав на своєму вже легендарному кадиллаці з однойменними номерами.

Місце проведення концерту традиційно було розділене на фан-зону перед сценою та трибуну.

Доволі чимала кількість відвідувачів безпосередньо перед концертом здавала трибунні квитки й доплачували за на 20 гривень дорожчі у фан-зону, щоб бути ближчими до артистів.

Хоча були й ті, хто не зміг потрапити до стадіону через відсутність фінансової можливості. Їхні силуети, як привиди ночі, майоріли на лінії горизонту на залізничних коліях, із яких було видно сцену.

Згодом посеред концерту частину з них (хто підходив і просив пропустити безкоштовно) організатори таки запустили на стадіон. Так би мовити, від гріха подалі, щоб за умови появи потяга не трапилося якої біди...

Розповідали про сам концерт, його сценарій чи про те, які пісні співав Дзідзьо, не будемо. Вашій увазі декілька відеокадрів із заходу.

У Рокитне більшість пісень публіка співала разом із артистом

Поговоримо ліпше про родзинку цього концерту. А родзинка його була, як і на нещодавньому виступі гурту Рівному, в освідченні зі сцени. Щоправда, якщо в обласному центрі воно було одне, то в Рокитному - два. Зі сцени пропозицію руки і серця зробили два Миколи.

Див. також У Рівному Дзідзьо кидався подушками, а депутат показував дулі

Спочатку один Микола освідчився своїй дівчині Наталі, після чого витягнув її на подіум. І тут на сцену видерся інший Микола, щоб попрохати пробачення в коханої Галі. Хлопець став на коліна, після чого багатотисячна публіка почала гукати її ім'я, аби та піднялася до свого хлопця і публічно його пробачила. Проте другий Микола хвильку подумавши вирішив своє вибачення реформувати в освідчення, після чого Галю довелося гукати ще гучніше. Зрештою, дівчина наважилася вийти на сцену. Під викохання романтичної пісні "Я че кохав" пари станцювали повільний танець, а публіка тим часом підняла свої мобільні телефони у повітря, та махаючи ними запалила сотні світлових маячків.

Здалося, що це були чи не найкращі митттєвості у житті обох Микол. Зважаючи на те, що мешкають вони у місті, де ніколи нічого не відбувається. Дивимось фрагмент відео:

Концерт гурту "Дзідзьо" у смт. Рокитне відбувся без політичного підтексту, але за організаційної підтримки одного з місцевих регіоналів. Точніше, уродженця Рокитного - нині начальника Рівненського гідрометцентру Богдана Масовця. Наприкінці концерту він вийшов на сцену та привітав Дзідзя на поліській землі. Представився як  Богдан, навіть прізвища свого не назвав, що виглядало трохи дивно на фоні того, як наші чиновники люблять піаритися. До речі, батько Богдана Петро Масовець є заступником голови місцевої райдержадміністрації. Попри це, людям, які прийшли на стадіон відпочити, політикою голову ніхто не морочив, за що їм окремий "лойс".

На фото (зліва направо): місцевий бізнесмен Олександр, Богдан Масовець та перший заступник Рівненського обласного відділення "Укрпошти" Іван Шевчук

По завершенню концерту, перш ніж музиканти сіли до свого кадиллака, декому із щасливчиків вдалося вхопити фото на згадку із артистом.

До речі, ще під час концерту Дзідзьо обмовився на сцені, де їхня група зупиниться наніч. "Я буду ночувати в Рокитному на Президентських дачах", - зауважив артист.

Щоправда, музикант дещо прибріхав. Як стало відомо сайту "ВСЕ", після концерту місцеві регіонали повезли гурт "Дзідзьо" до Сарненського району (тож в Рокитно він не ночував) на так звану "колишню дачу Кучми", а нині такий собі лісовий комплекс із ошатними дерев'яними будиночками, що належить рівненським бізнесменам. Це "угіддя" має вертолітний майданчик й справді колись належало другому президентові України. Подейкують, що там люблять зупинятися гості з інших міст та відомі рівненські чиновники й бізнесмени, які захоплюються полюванням. Хто саме, наші джерела не уточнили, лише зазначили, що це люди, яких час від часу показують по телевізору.

Як підтвердження слів про перебування гурту "Дзідзьо" на так званих "президентських дачах" до нашого розпорядження потрапило відповідне фото від одного із учасників "афтепаті".

А що відбувалося у цих стінах, так і залишилося невідомим. 

До речі, це не останній візит гурту "Дзідзьо" на Рівненщину. У понеділок, 14 жовтня на свято Покрови артисти виступають у смт. Березне. А 7 листопада з нагоди 20-річчя Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Дем'янчука дають безкоштовний концерт у Рівному на майдані Незалежності. 

Коментарі

Начальник тюрми був)

Цікаво а хто був на "афтепаті".?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.