Як рівненські чиновники в Любліні окультурювались. ФОТО

Керівники Рівного в процесі європейської інтеграції України не пасуть задніх. У рамках проектів співпраці Рівного та Любліна за кошти європейців три десятки чиновників три дні набирались досвіду в Польщі. А вже завтра прийматимуть у нашому місті польських колег. Як працюють та окультурюються чиновники за європейські гроші читайте в матеріалі сайту "ВСЕ".

Як ми писали раніше, на початку жовтня кілька десятків чиновників з Рівного вирушили в Люблін на Конгрес Культури Східного Партнерства. Там же відбулось підписання угоди про партнерство між містами Рівне та Люблін. Тим часом рівненські делегати почастувались на фуршеті та помилувались історичним містом-партнером. А, як згодом з’ясувалось, і повчились європейським методам керівництва містом.

Щоб не робити поспішних висновків, ми звернулись з офіційним запитом до міської влади з проханням розповісти подробиці вояжу.

Отож, офіційна делегація Рівного була відряджена для підписання Угоди про партнерство» між містами Рівне та Люблін та участі у Конгресі ініціатив Східної Європи у складі трьох осіб: Володимир Хомко - міський голова, Андрій Філін - заступник міського голови та Олена Петрів - начальник відділу міжнародних зв'язків.

Таким чином присутні на форумі разом з мером бізнесмен та екс-секретар Рівнеради Юрій Торгун, головний податківець Рівного Михайло Калитюк, бізнесмен Олег Каштан приїхали власним коштом. Або ж сховались до мера в валізи,  - жарт.

Проживали керівники Рівного за європейські кошти у готелі Campanile вул. Lubomelska, 14. Про це мер розповів у відповіді на запит.

Вартість номера у такому готелі залежно від сезону коливається в районі 500-600 гривень за добу. Гостям пропонують номери, які оснащені кондиціонером та окремою ванною кімнатою з ванною і душем. В готелі надається безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi). Вранці гості можуть скуштувати сніданок - "шведський стіл". Пізніше у ресторані готелю Campanile подаються страви польської, міжнародної та французької кухні. Однак у офіційній відповіді міський голова зауважив:

"Харчування здійснювалося за кошти приймаючої сторони. Таким чином, виконавчий комітет Рівненської міської ради не володіє інформацією щодо місця знаходження закладів у яких харчувались учасники рівненських делегацій".

Тим часом обізнані мешканці Любліна помітили вранці одного з днів Конгресу міського голову на виході з іншого чотиризіркового готелю "Європа", що в самісінькому історичному центрі Любліна. Одна доба проживання в якому обійдеться від 700 до 1000 гривень. Можливо очільник Рівного навідував інших делегатів Конгресу, які там зупинились?

Тим часом на Конгрес у Люблін з міста Суми приїхала делегація з трьох чоловік  на чолі з мером Геннадієм Мінаєвим. Сумчани теж підписали угоду про дружбу двох міст.

— На конгрес вирушили: я та два депутата-евроінтегратори з міської ради. Переїзд, проживання та харчування оплатила приймаюча сторона. Дружину теж з собою взяв, але за власний рахунок, - зізнався в Facebook пан Геннадій (до речі, сумський мер активний користувач соціальних мереж, поспілкуватися з ним онлайн можна було навіть під час конгресу. Просто і відкрито, не те що з Володимиром Євгеновичем, - авт.).

Володимир Хомко та мер Сум Геннадій Мінаєв (в центрі)

Сумській же делегації випало жити в Grand Hotel Lublinianka, де одна доба проживання коштує від 700 до 1400 гривень.

Спитаєте: чим займалась решта, - три десятки чиновників з Рівного? Офіційно заявляють – байдиків не били, польських ворон і голубів не рахували. А натхненно обмінювались досвідом в рамках аж трьох проектів співпраці.

У рамках проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна" перебувало чотирнадцять осіб, з них: два працівники бюро проекту, в якості супроводжуючих осіб, один депутат Рівненської міської ради, одинадцять - посадові особи виконавчих органів Рівненської міської ради.

У рамках проекту "Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна, як один з елементів розвитку прикордонної території" перебувало п'ятнадцять осіб, із них: два працівники бюро проекту, в якості супроводжуючих осіб, тринадцять - посадові особи виконавчих органів Рівненської міської ради.

У рамках проекту "Інвестиції в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті" перебувало два працівники бюро проекту.

Фото учасників проекту співробітництва зроблені під час перебування в Польщі

Тим часом каталися чиновники за кошти рівненських платників податків. Проїзд фінансувався з міського бюджету. Оренда двох автобусів склала 9 тис.600 грн. Проживання та харчування учасників делегацій фінансувалося приймаючою стороною - урядом міста Любліна.

Ймовірно гостювати у поляків рівнянам дуже сподобалось, адже в же на цьому тижні вони запросили до Рівного польську делегацію. Однак остання буде не така чисельна. Список своєї делегації в Любліні рівняни оприлюднювати не стали, а польських колег "здали з потрохами".

У рамках візиту польські чиновники, що працюють у підрозділах відповідальних за охорону здоров’я та соціальну політику матимуть можливість познайомитись зі своїми рівненськими візаві, дізнатись про структуру, повноваження та функції відповідних виконавчих органів,  а також відвідають Територіальний центр медико-санітарного обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, центри соціального обслуговування та соціально-психологічної допомоги, соціальний гуртожиток.

Візит відбудеться в рамках проекту "Співпраця муніципалітету Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території", що реалізується виконавчим комітетом Рівненської міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ключові слова: 

Коментарі

У рамках проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна" ---- ні одного підприемця в делегації ! Кумедія, ото насотруднічаємо з Любліном після цього візиту.... А "звізда" делегаціїї довго думала що соцмережі викладати....

Пояснюю тобі особисто, якщо ти своїм мізерним мозком не можеш зробити вірний висновок. По твоїй логіці, якщо людину сфотографували у туалеті, то її фото можна на сайти новин пихати? Головне, що за гроші Євросоюзу. Між іншим за ті гроші, до яких ти не маєш ніякого відношення. Заздріть засліплює? Теж попозував би для фото в піжамі за гроші Євросоюзу?
Те, що фото індексуються гуглом, не дає нікому права використовувати їх у статтях і приклєювати їх до своїх роздумів, використовувати у контексті власного розсуду.
Я тобі довів, що дундук тут ти? Чи тобі треба, щоб це зробив суд, посилаючись на Закони України та Конституцію?
Учи матчасть.

До пореднього коментатора.Вони наскільки тупі що і читати не вміють, про що ти їм лічиш.

Дундук, людина перебувала у відряджені за гроші евросоюзу, а отже тут і не пахне її приватним життям, по друге людина сама виклала фото у вільний доступ, соцмережі індексуються гуглом. Тому не умнічайте.

Шановні журналюги, мені от дуже цікаво, ви або дундуки у законодавстві, або хочете бути згвалтовані через суд на кругленьку суму.

Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, в якій це стосується її особистого життя.

Прочитайте закони, адже "дівчина в піжамці" може зробить банкротом ваш "ШАР-КОН" (Шарашкіна контора)

Звертаюсь до блогера ААМ. Не будете їздити куди забажаєте, а приїдуть до вас. Не просто гроші ЄС дає. За них треба буде дорого платити. Ось почитайте Указ президента України від201/2013року. =Про стратегію захисту та інтеграцію в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року. Підписаний 8 квітня 2013 року. Циган, зі скандалом депортує Франція, Венгрія, Руминія, Фінляндія, Словакія, Чехія. Ці держави конкретно настоюють на департації циган . А Янукович шукає, як інтегрувати циган в Україну. В еферах і кражах їм нема рівних. Європа задихається від них. Може першим нападом буде Межигір*я?

як раз ДР відсвяткувала там )

Ні, в європейські борделі!!! Так що не потрібно газувати друг на друга, потрібно прцювати на себе, родину, Державу і все буде у нас гаразд. І будемо їздити куди забажаємо!

Окремий респект журналісту ..."За європейськи гроші..."бо своїх держава немає і не буде мати з такими як "ви",але ми маємо найрозумніших і найгарніщих жінок у світі і нам не соромно їх показати Європі..,А "ви" бажаєте щоб вони їздили в "ваші" "донєцкі" копанки...?

"Автар піші іщьо" - хоч би вичитав текст в "пагонє за сєнсациєй". :)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.