Як депутати Рівнеради відпочивали та вболівали в Амстердамі. ФОТО

Поки у рівненській "Батьківщині вирують кадрові пристрасті, частина впливових депутатів-опозиціонерів Рівнеради вирішили взяти паузу в політичних баталіях. Разом з рівненською футбольною командою Марія Конощук та Олександр Нестерук з'їздили до Нідерландів.

Надаємо, що 7 жовтня новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити. Тим часом сама Марія Коношук на політичних баталіях присутня не була - надала перевагу футбольним. А вже на наступний день після її від’їзду Микола Кучерук зібрав славнозвісне обласне бюро партії.

Тим часом Марія Коношук та Олександр Нестерук  разом із спортсменами та міліціонерами вирушили на світовий турнір по міні-футболу серед поліцейських. Футбольна  першість проходила у нідерландському місті Айберген. Команду з 10 футболістів підтримувала делегація з 21 вболівальника.

Депутати від "Батьківщини" підтримали команду не тільки морально, а й фінансово-організаційно. У підсумку рівненські футболісти посіли 5 місце з 81у своїй категорії. 

У вільний від змагань час делегація мала змогу відвідати Амстердам. Навіть побували у легендарному музеї Мадам Тюссо.

Олександр Нестерук впевнено почував себе у компанії Джеймса Бонда...

...та Мерлін Монро.

А Марія Конощук надала перевагу вуличним скульптурам. 

Дорогою додому делегація вирішила відвідати, ще декілька європейських міст. 

Олександр Нестерук з дружиною в Празі. Нагадаємо, що їхнього сина визнали одним з найзавидніших женихів Рівного

Депутатське частуванння. 

Спортсмени набираються сил. 

Фото з Facebook Олександра Нестерука. 

Коментарі

Приєднуюсь. До речі там на фото не всіх представили..Там ще в команді вболівальників Крук Сергій - заступник начальника УМНС - пожежник, Корецький Юра - теж пожежник.. Ото хлопці працюють, певно не за свої гроші поїхали!!!

А хто з цих футболістів міліціонер? Олег Кучер - віце-президент обласної федерації футболу? Чи Сепргій Дьомушкін - тренер СДЮШОР "Верес"? Чи Горислав Літвінчук - президент ФК "Славія"? А може Андрій Паршиков, футболіст ОДЕКа? Один Сергій Щубак - міліціонер, та Валерій Шипуков - пожежник....

А що ця патлата тьотка в окулярах в 90-х була бритоголовою????

Знаємо таких, в 90-х бритоголові, а зараз депутати, та на рожу глянути одну...... тоже мені дєятєлі спртсмени.

От боти вже розкаркались, підіть полижіть ригам, якщо опозиція вам не угодила!!!

Та пішли вони всі дружно на ..... ті депутати. Землю крадуть і все інше їм до одного місця. Дерибанщики! Продали совість та честь за земельні ділянки!

Давно всім відомо що "Батьківщина " в Рівному не опозиція а влада, БЮТівці на всіх рівнях працюють з Рівненською владою. ДУРЯТЬ ЛЮДЯМ ГОЛОВИ СВОЄЮ ЮЛЕЮ, аті їм вірять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.