Рівненська "золота молодь" – діти політиків та бізнесменів. Частина 14

У 80-роках їх називали "золотою молоддю", в дев’яностих та двотисячних прижився інший термін – "мажори". У них - багато можливостей, відсутність відповідальності та батьківська опіка. Вони - діти впливових політиків, чиновників та бізнесменів. Пропонуємо вам чотирнадцяту частину з серії матеріалів про найбільш відомих представників "золотої молоді" Рівного, які встигли засвітитись в скандальних та не дуже подіях.

 

Неллі Івашинюта

Донька депутата обласної ради, естрадного співака та композитора, власника кафе "Невже" Олександра Івашинюти, більш відомого як Сашко Невже. Зірковий батько дуже любить донечку, недарма свою студію звукозапису "Nelly Studio" назвав на її честь.

Дивіться також серії: Золота молодь-1 | Золота молодь-2 | Золота молодь-3

Оксана Матчук

Донька колишнього голови Рівненської ОДА, народного депутата та співвласника групи компаній "Реноме" Віктора Матчука та відомої благодійниці та доцента РДГУ Алли Матчук. Оксана у 2005 році закінчила економічний факультет Національного університету "Києво-Могилянська академія". Зараз постійно проживає в Києві та працює у сфері кінобізнесу. Дівчина нечастий гість у Рівному і свої візити не афішує. Подейкують, що Оксана вже давно стала самостійною та фінансово незалежною від батьків.  

Дивіться також серії: Золота молодь-4 | Золота молодь-5 | Золота молодь-6

Олександр Бусленко

Син відомого рівненського фотохудожника Сергія Бусленка. Олександр закінчив економічний факультет НУВГП, однак вирішив піти стопами батька - став професійним фотографом. Як зізнається хлопець - фотографуванням він заробляє собі на хліб. А серед його екстремальних захоплень - скелелазання, слеклайн (ходяння на висоті по канату) та іншими. Пробував себе і у ролі відеооператора під час зйомок кліпу гурту "От вінта". Словом, молодий фотограф вже давно вийшов з тіні іменитого батька, а подекуди став більш відомим за нього. Олександр одружений, виховує доньку. 

Дивіться також серії: Золота молодь-7 | Золота молодь-8 | Золота молодь-9

Юлія Крет

Дочка головного диригента Рівненського облмуздрамтеатру, заслуженого артиста України Зиновія Крета та заступника директора Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру Надії Крет. У 2008 році закінчила Киівський Національний університет культури за  спеціальністю "Театральне мистецтво". У Рівненському театрі  - з 2008 року.

Ще навчаючись у виші, зіграла роль Домни у  „Суперниках” М.Манохіна. З цією виставою брала участь у театральних фестивалях у Івано-Франківську, Тернополі, Запоріжжі, Полтаві. Полюбилась глядачам роль Королеви у її виконанні у  „Дванадцяти місяцях” С.Маршака. У виставі „Вишневий сад” А.П.Чехова Юлія створила колоритний образ Ані Ранєвської.

Актриса зізнається, що любить театр, бо це її життя. Окрім того вона обожнює спорт.

Дивіться також серії: Золота молодь-10 Золота молодь-11 | Золота молодь-12

Юлія з батьком

Дивіться також серії: Золота молодь-14 

 

Далі буде...

Можете запропонувати кандидатури для наступних випусків «ЗМ»? Надсилайте інформацію та посилання на фото (соцмережі) на нашу електронну адресу vserivne@gmail.com?

Коментарі

Я постійно відвідаю театр і знаю Юлію Крет, як талановиту актрису. Вона є одна з найяскравіших і гарних дівчат нашого міста.

бредовий випуск.
Саня, Юля - чарівні дорослі люди, відношення до мажорів нульове.

про берташа краще напишіть малого як землі краде.

І справді ця добірка про тих, хто отримавши старт від батьків, а так належить кожній дитині (настанова, досвід, слово, любов, освіту) самі досягли не мало.

Юлія Крет, чарівна дівчина, як би не фото в дзеркалі!

Мажори - це діти, які розкошують за рахунок батьків...Навіщо писати про давно самостійних, дорослих людей? Та й взагалі, де в Рівному взялася розкiш i МАЖОРИ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.