Рівняни українізували світових зірок. ФОТО

Позитивні і патріотичні українці можуть оригінально пожартувати навіть в соціальних мережах. Пропонуємо вам хвилинку позитиву - переробки фото світових зірок та кумедні анотації до їх персонажів. Ці публікації стають вельми популярними серед рівнян. 


Ось вам оповідка про вірного собаку козацького, пса Хатнього. Під цю історію, що виконують сивочолі лірники та кобзарі-Перебенді, заливається слізьми навіть найчорноротіша баба, навіть найвибагливіша дівка. Навіть дехто з козаків, спершись на свою вірну, як цей сіромаха Хатній, шаблюку, крадькома змахує з вуса солону, як той Азов, сльозу. 

"Є в нас песик" - чудернацький гурт із славного Поділля. Хвацькі музики повсякчас грають на весіллях, поминках і хрестинах - аби тільки ґазда нагодував. Виконують як застільні пісні, так і думи про кохання, братерство й загадкову душу українського народу.

Шаблюка не їсть борщ. Шаблюка вбиває. Він прийшов помститися. Помститися за Україну. І жоден бусурманин його не зупинить на шляху до його мети.

На відміну від літописів москальських жокеїв, у козацькій грамоті "Хвацький кінь" влаштовують незвичайні перегони та тест-скачки, як от змагання між мустангом та аргамаком, українською верховю та "Чайкою" по Дніпрі (хто швидше!), тест-скачки по лісо-степу та бездоріжжю у Карпатських горах. А ще щотижня до них приїжджають зіркові гості - найславетніші козаки такі, як Дмитро Вишневецький, Богдан Хмельницький, Іван Підкова, Петро Дорошенко, Іван Мазепа та спеціальний гість із-за кордону Пилип Орлик вже показали свою вправність в сідлі та розповіли про секрети їзди на коні!
Тож якщо ти все ще не вирішив своє транспортне питання, подумуєш про зміну коня, купівлю нової збруї чи просто хочеш добре розважитись, не вагайся - читай козацьку грамоту "Хвацький кінь"!

"Руйнівники байок"
Яків Хайвжетам та Адам Дикун - ці хлопці на всеє зле проворні, завзятіші од всіх бурлак! Оці джури перевіряють козацькі байки, що зазвичай на Січі з'являються опісля восьмої чарки самогону. 
  Це вони вперше довели, що однією кулею можна поцілити одночасно у москаля і у ляха, це вони визначили що саме загнутою шаблюкою легше рубати москалів, це вони підривали фортечні мури Речі Посполитої та винайшли гармату, яка так легко пробивала мури Московії, ніби молодий козак позбавляв цноти дівку! 
  Саме вони перевірили байку про "зубчик часнику" та запропонували товариству користуватися нацюцюрниками із ковбасниць. Саме вони вперше запропонували козакам курити чебрець та інші трави, ще задовго до того як сотник Кулумб привіз із-за океану тютюн. Саме вони вперше вирішили перевірити як багато сала і горілки може перевозити "Чайка", і таким чином винайшли підводний човен, щоб потім зненацька лякати басурманів на галерах у Кафі! 
  Про ці, та безліч інших їх чудернацьких винаходів, ви можете дізнатись із літопису "Знахідка" та козацької грамоти "Багацько".

Пан Сало з вистави "Зоряні народно-визвольні війни"

  Диякон з майстерні Києво-Печерської Лаври "ЯБЛУНЕВИЙ СПАС" Степан Джуба відлив свій АБСОЛЮТНО НОВИЙ, УНІКАЛЬНИЙ ЗА ФОРМОЮ ДЗВІН!
 Пані та панове козаки, з гордістю наші дзвонарі презентують вам свій дзвіночок, який буквально змінить усе ваше уявлення про дзвіницю:
- Це їДзвін 5С! 

Заходять якось лях, москаль, бусурманин і жид у корчму Мирона Сизляка. Підходять до корчмаря, а він їм каже: "Йдіть до бісової матері звідси, шмаркачі".

"За все, що ми робимо, відповідаємо теж разом! Бо ми- ВАТАГА!"

Січовий отаман Сашко Білокур, заступник отамана - Вітько Бджола, та ще двоє вправних гайдамакім-побратимів - Вирій та Пилип, а разом ця четвірка, звана на Січі Ватагою, наробиламетушні в тилу Московії, бо порубали шаблюками не одного москаля, а щей ляхів та бусурманів. Славетні козаки!

Всі фото з групи "Козацький цитатник"

Коментарі

Це точно рівняни?))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.